Další využití zásob

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
napadlo mě jestli by nebylo možné najít i druhý způsob využití zásob než jen ty které zatím jsou...a to stejné u medailí...

Za mince se dají koupit body výzkumu kromě použití ve výzkumu nebo při stavbách budov, ale tato možnost u zásob není...

A medaile bych třeba zakomponoval nějakým způsobem jako platbu za vojenské technologie nebo za odemčení možnosti mít ve vojenské budově dalšího vojáka (postavím voj. bud. v ní mohu vycvičit 2 jednotky, 3 odemču penězma a zásobama, 4 medailema a 5 diamantama)

zvýšila by se tím zajímavost hry...
 

DeletedUser9061

Host
Se zásobama nevím jak. Ale s těmi medailemi je to fajn nápad :)
 

DeletedUser7347

Host
Souhlas je fakt že se zásoby se "jen hromadí (ne jen zásoby)a chtělo by je nějak dále využít"
 

DeletedUser3139

Host
Jak tak koukám, tak v tom máte chlapci trošku hokej. To, že se hromadí zásoby a mince je sice pravda a že by je to chtělo nějak využít, tak to taky. Ale tohle je především u hráčů na špici, co mají města vybudovaná a čekají na další dobu. Ti co města staví, tak tam nějaké extrémní zásoby asi většinou nebudou. Ten stav co popisujete je ale jednoznačně zapříčiněn tím, že tvůrci nenasazují nové doby včas a tak ti na špici hromadí zásoby, mince, vzácné suroviny, medaile a FoE body.
Ale s těmi medailemi to máte nějak divně. Tak za prvé za ně nejde rozšiřovat v kasárnách a za druhé jsou určeny na nákup rozšíření pozemků města. A rád bych viděl toho, kdo jich má takový nadbytek, že je není schopen utratit. Já osobně jich mám celkem přes 102 000 a teď jsem udělal rozšíření za 21 000 a pár jich zbylo. Takže bych nějaké nové uplatnění pro medaile určitě nehledal. Naopak, pokud další rozšíření budou zřejmě za 24 a 27 tisíc, tak jejich získání bude trvat měsíce i přes 10 lvl na obou VS, bonusy za úkoly a teď vánoční even. Takže přebytek medailí určitě zatím nemůže ještě dlouho nastat.
 

DeletedUser7772

Host
-> ako by sa zvýšila zaujímavosť?
madailami nie - môj názor na svete D ani TOP 1 nemá ešte na všetky rozšírenia ja mám "iba" 49k a som 8 v rebríčku a odomykám len rozšírenie za 15k, na starších svetoch A-C sa možno hromadia, ale to je spôsobené čakaním na novú dobu... a len u AKTIVNYCH útočných hráčov, tých myslím, až tak veľa nie je
čo takto sa tváriť strategicky a urobiť si zásoby? dá Ti to výhodu pri začiatku novej doby :)
a pridávať doby moc rýchlo - už teraz autorský tým každou aktualizáciou niečo xxx - cenzúra :) čo by vzniklo stálym rýchlym pridávaním dôb si radšej nechcem predstaviť
 

DeletedUser3139

Host
->
....... pridávať doby moc rýchlo - už teraz autorský tým každou aktualizáciou niečo xxx - cenzúra :) čo by vzniklo stálym rýchlym pridávaním dôb si radšej nechcem predstaviť

Tak to nemáš zase úplně pravdu, protože ti, co tu už delší dobu pouze sbírají denní výrobu stagnují a pouze se musí nečině koukat na to, jak ti pod nimi je v klídku dohánějí. Takže by to podle mně mělo být naopak, doby by měly být vepředu, abys tady nedělal týdny a týdny pouze klikače! A dál máš zase už pravdu, někde by to chtělo zásadně, ale opravdu zásadně zkvalitnit práci, aby nebylo tolik chyb. Když bych to zatím měl hodnotit tak palce nahoru tak asi tak jeden poloprázdný autobus a palce dolů, jak to jen napsat bez pytle banů???? Á už vím! Palce dolů v počtu několika terra dat!!! :cool:
 

Thesseus

Znalec
Já teda přebytek medajlí mám - asi 50 000. A hodně rychle přibývají. Doufám, že využití se v budoucnu najde.
 

DeletedUser3139

Host
Já teda přebytek medajlí mám - asi 50 000. A hodně rychle přibývají. Doufám, že využití se v budoucnu najde.

Jestli se mohu zeptat, za kolik medailí máš poslední rozšíření? Pokud se dobře pamatuji, tak já za 21000. Takže další bude zřejmě za 24 a další za 27 tisíc. Takže žádnej přebytek, zaber, nemáš ještě na ty dvě následující rozšíření! :D :cool:
 

Thesseus

Znalec
Tak to nevím, za kolik bylo to poslední. To tam musíš mít napsané, ne? Ale vím, že to šlo po třech tisících a nebylo to za 30 000. Takže asi 24 (?).
Že bych neměl na další rozšíření, toho se bohužel nebojím :/ Byla mnohem větší zábava bojovat s nedostatky než hádat jestli bude v budoucnu využití na obrovské přebytky všeho na co si vzpomeneš.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru