Denní odměna

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14331

Host
Zdravím,
jak bývá na většině MMORPG hrách, tak si myslím, že i zde by nebylo zlé udělat menší "up-date", který obsahoval "Denní odměnu", šlo by vlastně o to, že by hráč dostal každý den (po 24hodinách) dárek, samozřejmě by to nebylo nic extra, tato "denní odměna" by byla "dlouhá" po dobu 31 dnů, kdy 31. den hraní v kuse, by hráč dostal nějakou prémiovou budovu, plánek do své VB nebo nějaké diamanty, to je jen o tom, jak se to ujme, a jak si to kdo veme do parády. Myslím, že tímto by se tu pokoušelo hrát denně více hráčů, kdyby věděli, že další den dostanou nějakou extra odměnu, za kterou by stálo to znovu zapnout... Kdyby se tento nápad ujal, tak bych měl určitě spousta dalších nápadů, které by mohly zkrášlit tuto hru.
Děkuji za pozornost.​
 

RomanS24

Člen
určitě by to byla zajímavá věc,ale jak již píše Lord je tam honba za pokladem,pak cené odměny v cechovních expedicích, a když k tomu maš relikvii tak někdy až nadcené třeba 100bodů
Ale tento systém odměn jak píšeš je znám spíše u víc Pay2win her, kde tě nutí hra každejch 10min kupovat něco, zde dostávaš sice časem skoro vše. i když né v takové míře jako bys za to zaplatila hned.
 

DeletedUser14331

Host
Zdravím, zkus si hon za pokladem. ;) De facto je to přesně to co popisuješ, jen s menším intervalem než navrhuješ.
Mno, toto mi úplně vypadlo z hlavy... Já tuto hru většinou hraji na mobilu, kde hon za pokladem jaksi chybí..

určitě by to byla zajímavá věc,ale jak již píše Lord je tam honba za pokladem,pak cené odměny v cechovních expedicích, a když k tomu maš relikvii tak někdy až nadcené třeba 100bodů
Ale tento systém odměn jak píšeš je znám spíše u víc Pay2win her, kde tě nutí hra každejch 10min kupovat něco, zde dostávaš sice časem skoro vše. i když né v takové míře jako bys za to zaplatila hned.

Proto jsem tam napsal, že by ty každodení odměny byly pouze v menším množství, jsem si vědom cechovní expedice. Je to jen návrh, jen by se to dle mého hodilo ve vyšším stádiu hraní.
 

RomanS24

Člen
Mno, toto mi úplně vypadlo z hlavy... Já tuto hru většinou hraji na mobilu, kde hon za pokladem jaksi chybí..



Proto jsem tam napsal, že by ty každodení odměny byly pouze v menším množství, jsem si vědom cechovní expedice. Je to jen návrh, jen by se to dle mého hodilo ve vyšším stádiu hraní.
ve vyšším stadiu hrani ani ne tam díky Velkolepkám můžeš mít všeho dost. ja sem tedka byl 4měsíce v moderně a díky tomu mam zasob tolik že bych mohl dělat tábory na zboží
 

DeletedUser13611

Host
Proti

Tohle není klasické MMORPG, je to flashová hra a za denní logování máš šanci získat plánky z motivací / rabování hráčů. Na PC máš honbu za pokladem. Pokud jsi v cechu máš k dispozici minihru v podobě expedice. Náhodné odměny už jde získat i z pravidelných motivací atd. Rozhodně bych nepřidával další obsah, který dává něco užitečného za nic.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru