Denní odměny

Dobrý den, napadlo mě, že by bylo fajn dávat denní odměny za přihlášení. Spousta her to tak má...tabulka s například 30 okny odpovídající 30 dnům. Například první den by byla odměna třeba jen bod výzkumu, desátá odměna by byla 10 diamantů, a poslední 30.odměna třeba renovačka nebo 50 diamantů :)
Přeji Vám hezký den :) zkoušel jsem to tu hledat, ale nenašel.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Prozatím kromě denních výzev nic jako denní odměna k dispozici není, to se změní s vydáním Hradního systému který je právě na německé verzi pro otestování a doladění chyb, nabídne jak denní odměny ve formě bodů a zboží tak jisté permanentní bonusy v závislosti na jeho úrovni, více se dozvíme před jeho spuštěním které by mělo být v dohledné době.
 

Mrtvejmagor

Veterán
už tu něco takového bylo - Honba za pokladem - ale bylo tok nezáživné a tak malou odměnu si za to měl že to skoro nikdo nedělal
a mám dojem že to tam bylo tak nějak odměna stejně jako v Dílnách takže za 5min hraní 15min, 1h, 4h a 8h hraní
 
Proti. Během eventů máš každý den eventovou měnu zadarmo, takže ti i bez aktivního hraní něco kápne. A taky spoustu dalších věcí z příhod a budov, odměny z osad, pvp arény CB a expedice.
 
Nahoru