Denní přírůstek síly za CvC.

DeletedUser

Host
Vzhledem k tomu, že téma patří k nápadům, které nenavrhovat, tak bych tady alespoň chtěl otevřít diskuzi o tom, zda by nebylo fajn v CvC zdesetinásobit denní odměnu síly za sektor.

Píšu to hlavně z tohoto důvodu, že CvC jsou na E víceméně mrtvé. Hádám, že to samé platí i na jiných světech. Co mi osobně přijde ve hře dost nevybalancované, je skutečnost, že top cech generuje denně okolo 200 000 síly cechu. Z toho cca 180 000 je ze Soch cti a zbylých 20 000 z mapy CvC. Proč mě tohle zaráží? Protože je řeč o cechu, který ovládá bezmála polovinu mapy Všech ér (denní síla bez bonusu za první místo okolo 10 000), a má slušné území také v Bud a MD. Odtud odhaduji denní přísun na 20 000 denně. Zbytek dob nemá cenu držet, protože to stojí zbytečné zboží, jak už jsem zmínil, skoro nic to nedává, a pokud cech nemá zaujaté dobré místo (což je ten případ Bud a MD), tak bude cech pravděpodobně někdo otravovat (jsou i hráči, kteří si řeší komplexy skrze světy, což bohužel není proti pravidlům). Zbylé doby tedy využíváme spíš pro nahánění žebříčkových bodů, kdy pouštíme přebytečné hexy.

Dodám, že držení zmíněného území (10 000 síly) na mapě Všech dob denně vyjde na cca 1 200 000 medailí. Můj odhad je, že kdyby se cech rozumně rozrostl ve všech dobách, tak tipuju, že denně udělá něco přes 30 000, max. 40 000 síly. A to už je třeba počítat s ohromnými denními ztrátami zboží napříč dobami. Pokud někdo má zkušenosti, ať mě klidně opraví.

Abych teda vypíchl důležité:
  • Sochy cti mnohonásobně převyšují CvC, co se týče produkce síly. CvC se kvůli síle nevyplatí účastnit a umístění v žebříčku už dnes taky nic moc o cechu nevypovídá.
  • CvC jsou na E mrtvé (mám pocit, že je už jen 5 aktivních cechů, které se víceméně drží určitého území)
  • Možným řešením obou "problémů" by bylo několikanásobné zvýšení přírůstku síly za hexy.
(Možná jde o můj zkreslený názor, tím, že už dlouhou dobu trávím ve vysoko umístěném cechu a že úrovně 90 až 100 stojí poměrně mnoho síly. Proto jsem otevřený diskuzi a jiným názorům, které ale, doufám, budou mít hlavu a patu.)
 

ufík123

Psavec
Cítím to stejně, CVC které určuje z 90% body v žebříčku pomalu postrádá význam jelikož všichni staví sochy, které jim taky dávají body a jedou jen CB
1) jde to i na mobilu (OK + pro to)
2) dostávají z toho lidi odměny (kdyby z CVC padaly dia a věci na boj tak věřím že aktivita stoupne několikanásobně) jedině co z toho lidi "mají" jsou medaile
 

dudasek

Znalec
CvC je odkecané protože INNO už ho nepodporuje...stojí je to dost místa na úložištích a velmi rádi by ho zrušili..s nějakým navýšením bych nepočítal!...udělali CB a PVP arénu,aby se CvC přestalo hrát úplně a mohli ho pro neaktivitu zrušit....

+: jediné místo,kde mohu teď utrácet medaile :)
 
Nahoru