Denní výzva historickým okénkem

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

JOSEF 70

Psavec
Plánuje se zrušit hon za pokladem a nahradit ho denní výzvou. Součástí denních výzev je to že když se splní sedm denních za sebou výher vyhraje se mimořádná odměna. Jak vypadá historické okénko? Pár úkolů a jedna konečná výhra a doba trvání je zhruba týden. Proč by si měli překážet historická okénka s denními výzvami. Ať má každý denní úkol krátkou historickou poznámku o nějakém vědci a samostatné historické okénko zrušme. Odměny za zrušené samostatné historické okénko navýší hodnotu výher v denních výzvách i v mimořádných odměnách po sedmi denních výzvách. Dokonce by se takto upravená denní výzva nakonec nemusela nazývat denní výzva ale měla by název historické okénko.
 
Naposledy upraveno:

JOSEF 70

Psavec
Nakonec také proti kdyby se historické okénko s denními výzvami příliš "tlouklo" tak se po dobu trvání historického okénka sníží obtížnost ( a tedy i hodnota odměn) u denních výzev i u historického okénka. To samé platí u událostí např. té podzimní. Přesto dík za názor.
 

DeletedUser14298

Host
Honba za pokladem bude nahrazena denními výzvami? To se dá dočíst kde?

Celou dobu žijí v domění, že honba za pokladem bude nahrazena INCIDENTY ..

Daily challange je zas úplně ale úplně něco jiného .. :)
 

JOSEF 70

Psavec
Honba za pokladem bude nahrazena denními výzvami? To se dá dočíst kde?

Celou dobu žijí v domění, že honba za pokladem bude nahrazena INCIDENTY ..

Daily challange je zas úplně ale úplně něco jiného .. :)

Dík za upřesnění.To je tak když si dá člověk dva údaje dohromady a oni jsou tři. Bylo tu "úřední" oznámení o denních výzvách a v odpovědi na můj návrh na foru jsem se dozvěděl pouze že hon za pokladem bude zrušen. Pisatel mi ale nenapsal že za hon za pokladem se zavedou incidenty. Ani úřední oznámení o nahrazení honby za pokladem incidenty jsem nenašel. Jak jinak to mohlo dopadnout???

Jak vlastně budou tedy incidenty vypadat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14298

Host
Nová featura, která je prozatím stále pouze ve zkušební fázi, ve fázi vývoje na beta serveru a pro nové hráče i na oficiálních svetech, tzv. Incidenty jsou různé věci, které se ti mohou objevit ve tvém městě, neboli v okolí okolo něj ..

B9Fdmc43R0WI6eFhBPCNmQ.png

Nevím přesně kolik se ti jich může zobrazit za den, ale měli by vydržet 24 hodin, to znamená že bude dost času je nalézt a získat .. Odměny budou velice podobné jako v honbě za pokladem .. To znamená - suroviny, zásoby, mince, FP, plánky a prý ve veeeeelice malém procentu i diamanty .. :)
 

JOSEF 70

Psavec
Dík za odpověď. Proč ale tak divné obrázky které přímo se hrou nesouvisí ,kostry, nosorožec a tak. Proč to rovnou nejsou obrázky mincí, zásob , plánků a. t .d. někde na souši v okolí města nebo na útesu v moři???
 
Dík za odpověď. Proč ale tak divné obrázky které přímo se hrou nesouvisí ,kostry, nosorožec a tak. Proč to rovnou nejsou obrázky mincí, zásob , plánků a. t .d. někde na souši v okolí města nebo na útesu v moři???
Fuj to by se mi nelíbilo.

Navíc většina těch věcí s hrou souvisí, když pominu nosorožce tak vše souvisí s hrou (ač máme ve Hře ZOO, tygří doupě a další tak proč ne.)

Navíc fakt by bylo vtipné někde na kraji útesu hledat plánek :D Emh plánek velký jak samotná budova? :D Not funny :D

A k návrhu proti. Mít hist. okénko každý týden tak za rok nemáš co vydávat. Navíc každé historické okénko přináší i portrét. Prostě tydle dvě věci nejdou skloubit dohromady.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru