Denní výzva - výměna úkolů

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Takto to je už od zavedení na beta serveru, nestává se to vždy a není to vázané na nějaký konkrétní úkol nebo typ úkolu, zdánlivě náhodné. Zda jde o chybu nebo záměr se mi nepodařilo nikde vydolovat nějaké oficiální vyjádření, tak snad to do doby než to plošně zpřístupní nějak rozumně upraví.
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Podařilo se mi vypátrat nějaké vysvětlení k tomu proč některé úkoly není možné vyměnit, je to tedy z US komunity vyjádření od vývojářů, a na jiné jsem nikde nenarazil. Volně přeloženo:

Předpokládá se že tlačítko nebude vidět vždy. Děje se to v případě že pro daný úkol není žádná vhodná alternativa.

Při výběru úkolů hra vybírá ze skupiny úkolů. Po výměně úkolu by měl být ten nově nabídnutý snazší než ten předchozí. Pokud ve skupině úkolů není žádný snazší úkol NEBO se úkoly navzájem vylučují (například nemohou být stejného typu), tak tlačítko nebude dostupné.


Stalo se mi že po několika výměnách jiných úkolů se mi tlačítko zobrazilo kde původně nebylo, takže to tak nejspíš bude. :)
 

Borat

Člen
Stalo se mi že po několika výměnách jiných úkolů se mi tlačítko zobrazilo kde původně nebylo
Novinka? Potvrzuji. Vidím to poprvé. Měl jsem k výměně jen 1 úkol z pěti. Jak jsem ho vyměnil, nabídly se k výměně všechny úkoly. (Doplňuji, každý za 25 diamantů.)
 
Naposledy upraveno:

DanielCZ84

Komentátor
No pánové , já měl na mobilu k výměně jeden úkol , a paradoxně jsem ale potřeboval vyměnit úkol jiným. Tak jsem sednul od mobilu k PC, a tam šli vyměnit úkoly všechny:)
 
Nahoru