Denun rozloučení

DeletedUser8847

Host
Ahoj,

v reálném životě mám v poslední době hodně nových aktivit z různých oblastí a ve hře jsem díky tomu minimálně, což asi bylo díky moji (ne)aktivitě trochu vidět. Do toho ještě kamarádi, sport, rodina a času na hru je méně a méně, a proto jsem se rozhodl po delším přemýšlení hru zatím dočasně ukončit : (

I když mám k FoE spoustu různých výhrad a připomínek, nijak nelituji, že jsem jí 4 (nebo 5, už ani nevím...) let hrál, protože to byla pro mne dobrá zábava a relax. FoE jsem začínal asi měsíc předtím, než byly do hry zavedeny velkolepé stavby, v době kdy hra neměla žádné expedice, krčmy, cechovní války a dokonce ani tuláky : ) Byl to úplný pravěk hry, poslední vývojovou dobou byl tehdy pozdní středověk. Většinu hry jsem byl u Templářů (s výjimkou krátkého období asi před rokem), vedl jsem Templáře 2 roky v cechovních válkách a byl u toho, kdy jsme z malého cechu udělali skvělý cech, který byl jednu dobu podle počtu bodů největším cechem ve všech zemích a světech, kde se FoE hraje. Dařilo se mi celkem i v žebříčku hráčů – od února 2014 jsem na Arvahallu č.1., „vydržel“ jsem tam i všechny změny pravidel bodování, které ve hře byly – jojo, samozřejmě mi to lechtalo ego : ))

Každopádně i když jsem asi někdy hrál a vyjednával tvrdě, spoustu hráčů vyraboval a některým i hru asi i dost otrávil, snažil jsem se ve hře vždycky o férový přístup, dodržení slova, nepovyšování se nad jiné a nevysmívání se protivníkům. Nicméně pokud patříš do skupiny hráčů, kterým jsem nějak někdy něčím ublížil, tak se za to omlouvám, pokud patříš do skupiny mých přátel, tak díky za skvělou zábavu a bez ohledu na to, kam patříš, přeju hezkou hru a všechno nejlepší nejen ve hře, ale i v reálném životě : ))

Denun
 
Nahoru