Depo budova pro umístění ohňů

Hodila by se budova do které by se vkládaly ohně do počtu, který by se mohl třeba i navyšovat. Vyřešilo by to místo na stavby ostatních budov. A množství věží a ohňů by nezabíralo tak velikou plochu. :)
 

Svatej

Legenda
V roce 2017 padl téměř identický návrh, na vkládání strážních ohňů někam mimo hlavní město, aby nezabírali místo.

tehdy jsem reagoval takto:
A já bych chtěl skladiště na svatyně znalostí!
A na Studánky přání taky!
A na bazary, luau, hřiště, laboratoř, voliéru, a další budovy tohohle tipu taky!
A všechny VB by taky bylo fajn strčit do prostoru 4x4! :D

A dneska bych reagoval stejně. ;) Jen bych použil jiné budovy. V té době tohle byly hlavní produkce na FB. ;)
 

Svatej

Legenda
Ono i ty ohně by u délehrajících hráčů rozbíjely hru. Aktuálně mám na skladě 300+ strážních ohňů lvl 1, asi 50 upgradů a 152 obřadních ohňů. A to patřím k hráčům kteří budovy na obranu nikdy cíleně nesbíraly. Věřím že jsou osobnosti kteří mají na skladě násobně více než já. Jedinej důvod proč nevidíš města s doopravdy neprorazitelným bonusem do obrany je, že bys v tom městě nic jiného neměl. Kdyby ale byla možnost to hodit do budovy 4*4 třeba? půlka hráčů ze staré ligy by se přez noc stala neporazitelnými i bez štítu z krčmy.
 
Nahoru