Dialog k potvrzení automatické bitvy

Navrhuji implementaci potvrzovacího dialogu pro odehrání automatické bitvy. Tento dialog by mohl, ale nemusel být zapnut v nastavení, stejně jako útrata diamantů. Pokud je AI na tak tristní úrovni, že dokáže proměnit v krvavou lázeň bitvu, kterou by běžný hráč znalý taktiky dovedl vybojovat bez ztráty kytičky, tak by tato možnost měla být určitým způsobem ,,blbuvzdorná" a ne třeba umístěna hned vedle povelu ,,Útok". Stačí totiž trocha nepozornosti anebo v případě bitvy stresu a neštěstí je na světě.
 

DeletedUser12887

Host
ok pro
ale s tím, že teda by bitva ručně hraná byla lépe bodově hodnocená, než automatická a asi ta myšlenka první byla něco jako aréna vítězů, což tu psal např. Kayro

záleží na čase a ten je dost drahý

já první bitvy bojoval ručně všechny narozdíl od ostatních, kteří tu možnost mají a nejsem určitě sám

ono to dříve ani jinak nešlo, nefungovalo téměř nic a cechovní války třeba teprve začínaly, já třebas byl v době železné bonus z cechu jsem měl nula a rekrutace trvala 2 hodiny, celou noc jsem musel čekat než dorazím sektor, ale to už je historie
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru