UŽIVATELSKÉ FUNKCE Dialog k potvrzení automatické bitvy

Téma v sekci 'Nápady' založené uživatelem MikaRybanenn, 11. kvě 2018.

1. MikaRybanenn

MikaRybanenn Dopisovatel

Registrace:
    12. pro 2012
    Navrhuji implementaci potvrzovacího dialogu pro odehrání automatické bitvy. Tento dialog by mohl, ale nemusel být zapnut v nastavení, stejně jako útrata diamantů. Pokud je AI na tak tristní úrovni, že dokáže proměnit v krvavou lázeň bitvu, kterou by běžný hráč znalý taktiky dovedl vybojovat bez ztráty kytičky, tak by tato možnost měla být určitým způsobem ,,blbuvzdorná" a ne třeba umístěna hned vedle povelu ,,Útok". Stačí totiž trocha nepozornosti anebo v případě bitvy stresu a neštěstí je na světě.

2. peepee77

peepee77 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    20. pro 2013
  3. fmash-

fmash- Znalec

Registrace:
    17. srp 2017
  4. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Psavec

Registrace:
    27. kvě 2017
    sice to nevyužiju, ale pokud to někomu pomůže, tak PRO

5. DabraBary

DabraBary Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    30. říj 2017
  6. trojan1673

trojan1673 Moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    31. říj 2012
  7. petrpivoj

petrpivoj Veterán

Registrace:
    31. kvě 2015
    ok pro
    ale s tím, že teda by bitva ručně hraná byla lépe bodově hodnocená, než automatická a asi ta myšlenka první byla něco jako aréna vítězů, což tu psal např. Kayro

záleží na čase a ten je dost drahý

já první bitvy bojoval ručně všechny narozdíl od ostatních, kteří tu možnost mají a nejsem určitě sám

ono to dříve ani jinak nešlo, nefungovalo téměř nic a cechovní války třeba teprve začínaly, já třebas byl v době železné bonus z cechu jsem měl nula a rekrutace trvala 2 hodiny, celou noc jsem musel čekat než dorazím sektor, ale to už je historie

Naposledy upraveno: 15. kvě 2018
    fmash- za toto poděkoval.
  8. willy2

willy2 Psavec

Registrace:
    7. dub 2013