Diamanty

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Werstat

Komentátor
Opravdu úžasná akce ty dnešní diamanty. Dík autorům za zničení myši a namožení prstů při několika stovkám odklikávání nabídek diamantů. To občas není hra, ale obtěžování.
 

DeletedUser6375

Host
Werstate, myslím, že problém není v akci, ale sedí mezi klávesnicí a židlí, jak se říká... mohl bys aspoň upřesnit, co ti nevyhovuje? Protože tohle je výkřik do prázdna a s nulovou informační hodnotou...
 

DeletedUser

Host
asi vim o co mu jde, to neustale vyskakovani okna pri nacteni hry :)
 

DeletedUser6375

Host
to se během dneška přihlašoval do hry několikasetkrát? :) krom toho se ve hře nakliká určitě víc, než když na začátku vždycky jednou odklikne okénko, i když ano, mohlo někoho obtěžovat. Aspoň mohl ocenit, že vůbec taková akce byla, i když ji třeba nevyužil. A ne pořád jenom na všechno nadávat :)
 

DeletedUser

Host
ono by stacilo, kdyby tam hodili policko, ze uz to nechci nadale videt, ze mi to uz stacilo :)
 

DeletedUser6375

Host
tak třeba příště :) ale to se musí napsat a ne tu jen vykřiknout, že je to celé špatně :D
 

DeletedUser

Host
priste? vzhledem k tomu, jak vyvojari reagujou na podnety a hlaseni chyb, tak spis nikdy ;)
 

DeletedUser6375

Host
jsem si celkem jistý, že to udělají hned poté, co vyřeší blikající obálku ;)
 

Werstat

Komentátor
Werstate, myslím, že problém není v akci, ale sedí mezi klávesnicí a židlí, jak se říká... mohl bys aspoň upřesnit, co ti nevyhovuje? Protože tohle je výkřik do prázdna a s nulovou informační hodnotou...

Tak tohle je jediná negativní odpověď na moje rozčílení, všichni ostatní to pochopili. A pokud to tedy mohu upřesnit, hraji na 5 serverech a celý den nedělám nic jiného, nežli se mezi nimi odhlašuji a přihlašuji. Zkus si to příště jen každou čtvrt hodinu, pak tu klávesnici rozsekáš a židli odvezeš na smeťák :D
 

Thesseus

Znalec
Já jsem si skoro jistý, že to zatržítko nezavedou, že je to tak schválně :)
A i tak to já osobně chápu a i když akci nevyužiju, tak se to dá přežít. Jo a myslím, že příští nabídka bude nějak před Vánocemi.
 

DeletedUser2298

Host
Na tohle jsem myslel v průběhu celého dneška, při každém "kolečku" kdy na mě pokaždé vybafla nabídka.. nebyly to stovky odklikání.. ale nějakých pár desítek to bylo.. Je to dosti otravný banner.. :-/
 

DeletedUser3

Host
Opakování - matka moudrosti :)

Chápu, že to může být otravné, na druhou stranu - ta nabídka je opravdu výhodná a bylo by škoda na ni zapomenout. :)
 

DeletedUser

Host
Skrty, na tu nabidku nezapomenes, jeste ti porad sviti v prave casti na panelu :)
 

DeletedUser2451

Host
Je fakt že je to otravné ale nic co by se nedalo vydržet nevidím v tom žádný extra velký problém.
a na malou obranu vývojářů na které občas nadávám i já DD vemte si že tahle hra se nehraje jen v ČR. tak si představte kolik to dá asi nápadů a podmětů co zlepšit a upravit. Mnoho Států a mraky podmětů tak to se nedivím že každé vylepšení atd. zabere tolik času než se něco udělá. A v kolonce nápady zde na foru zazní tolik zbytečných blbostí a nesmyslů že než vytřídí to co zní rozumě tak to taky zabere dost času.
 

Thesseus

Znalec
Zvykejme si, na Betě stejně tak funguje návod k Vánočnímu eventu. Ale tam snad to zatržítko do ostrých světů přidají. Doufám..
 

DeletedUser2059

Host
Já si myslím, že ho tam dají Thesse, to by pak bylo nepěkné otravovat hráče, když si FoE zapnou třeba 23. prosince...
 

DeletedUser

Host
Opravdu úžasná akce ty dnešní diamanty. Dík autorům za zničení myši a namožení prstů při několika stovkám odklikávání nabídek diamantů. To občas není hra, ale obtěžování.
soudruzy
Buď rád že ty diamanty vůbec máš, já jsem zakoupil diamanty za 1990,- kč a můj účet soudruzy zablokovali...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru