Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser

Host
Hledám Přítele/Přítelkyni za účelem vzájemné Motivace.
:eek:
 

DeletedUser6024

Host
Také hledám přátele pro vzájemné motivování a získávání plánků. Stačí napsat.
 

DeletedUser

Host
Taktéž i já hledám přátele. Takže mě si můžete rovnou přidávat a já budu jen potvrzovat ;) nickname mám stejný jako tu: 23 weka
 

DeletedUser

Host
Hledám aktivní přátele. Vzájemná motivace budov jednou za den. K tomu nabízím možnost získání plánků pro výstavbu VS ze dvou Epoch!!!
:)
 

DeletedUser

Host
LF aktivní přátelé především za účelem vzájemné motivace, Add me: Brutalius
 

DeletedUser

Host
Hledám aktivní přátele, kteří mi budou motivovat. Rád budu oplácet :eek:)
 

DeletedUser

Host
Také hledám přátele pro denní motivaci a zušlechťování. Hraju denně:)
wendy.001
 

DeletedUser6426

Host
taktez hledam lidi na otivaci a zuslechteni, planky hledam tez takze i do budou prispivam.. staci se ozva... tez jsem vam poslal zadost. cc Hoshpek
 

DeletedUser4657

Host
Hledám přátele na Z/M, mám postavenou Diovu sochu a Babylonskou věž, pokud chcete plánky.
A brzy snad začnu i koloseum.
Večernice
 

DeletedUser

Host
Stavím maják a babylonskou věž, kdo chce plánky, at si mě přidá :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

tirael

Nováček
Ahoj, hledám přátele z éry raného středověku za účelem motivací. Hraji každý den a velmi rád příjmu každého. Těší se na vás hráč tirael.
 

DeletedUser6391

Host
Taky přijímám přátele - pokud možno raný středověk a výše. Nabízím denní motivaci a možnost zisku plánků z velkolepých staveb (momentálně Diova socha a Babylonská věž, ale pracuje se intenzivně na dalších..:cool:)
Nick: tegresse
 

DeletedUser7053

Host
Ahojky hledam pratele moje prezdivka je dami996 :) tesim se na spolecnou spolupraci ;)
 

DeletedUser6317

Host
Ahoj právě jsem začala stavět Diovu sochu kdo by měl zájem přidejte si mě budu ráda za jakoukoli pomoc. Díky
 

DeletedUser7088

Host
Vyměním staré přátele za nové. Motivuji podle nálady, někdy i dvakrát týdně. VS nestavím a plánky nesbírám!
:p
 

DeletedUser

Host
Ahoj, stavim Koloseum, Cašskou katedrálu, Diovu sochu, Alexandrijský maják a Babylonskou věž, kdo chce pomoci se stavbou a získat plánky ať si mě přidá do přátel. Motivuji a zušlechtuji každý den.
Nick: UvFilter
 
Nahoru