Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser

Host
Poraď jak si tě dát do přátel?Nejsem ještě tak pružný. Jinak zdravím do Plzně z Karlových Varů. :)
 

DeletedUser

Host
Jsem celkem aktivní hráč cca. 10-16 hodin na pc a také hledám "přátele" pro vzájemnou motivaci
 

DeletedUser

Host
Hraju to jak pokémony, takže Vás prostě musím mít všechny.

Neváhejte a přidávejte si mě do přátel kamarádi :)

S pozdravem Bloodiczek
 

tirael

Nováček
Kdo má zájem o zvájemné motivace a plánky do VB může si mě přidat do přátel. Budu jen rád. Momentálně mám tyto VB: Diova socha, Maják, Koloseum a Cašská katedrála.
 

DeletedUser

Host
Jak nejrychleji či nejlépe získat plánky na VB? Krom toho, že vám budu přispívat na stavby vašich VB pomocí mojich bodů výzkumu.

Díky za radu :)
 

DeletedUser6273

Host
Motivací,zušlechtěním,rabováním a nákupem za diamanty....Ale to už je tady docela obšírně popsaný jinde,jen umět číst.
 

DeletedUser7124

Host
Cech stormcloak rebelion nabera nove cleny vsetci su vytany i novacikovia staci napisat Jarl Ulfrik Stormcloak sme novy cech a mame vysoke ciele spolocna pomoc je nevyhnutna!!!! Tesim sa na kazdeho kto sa prida :)
 

DeletedUser

Host
Beru všechny přátele u kterých budu aktivně zvelebovat a pomáhat :)

Prosím přidejte si mě :cool:
 

DeletedUser6273

Host
Tady to máš i s obrázkem,abys nezabloudil. Velmi bych ocenil,kdyby někteří pisatelé použili ty koule,co mají vepředu na hlavě dřív než klávesnici.přítel.JPG
 

DeletedUser7144

Host
Hledám aktivní přátele za účelem motivace,podpory, vzájemného obchodu ,výmeny planku a vzajemnej pomoci pri stavbe velkolepych budov.Teším se na spolupraci .dik
 

DeletedUser7053

Host
Ahojky hledame kamarady a pratele :)) pridejte se knam do cechu :)) nazev cechu je : Říše
 

DeletedUser

Host
Ahoj, cech Dinegovci nabírá stále nové členy, v případě zájmu mě kontaktujte. Můj nick je Vrtule 79.
Mějte se fajn a těším se na případnou spolupráci. .-)
 
Nahoru