Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser6719

Host
Ahoj,

hledám hráče pro vzájemnou podporu. Ideálně pozdní středověk a výš :D
Dále tu mám stavby: Koloseum, maják, Cášskou, Hagiu a Batiliku. Pokud by někdo chtěl přispět a dostat za to plánky k těmto budovám.
 

DeletedUser7902

Host
Ja se take pridam :) denne hraju, zacal jsem hrat teprve pred tydnem, ale uz mam skoro dobu zeleznou. Nick: dago7
 

DeletedUser

Host
Bazilika svatého Marka
Nepotřebuješ plánek?
Pokud ano, dej si "Venouch" do přátel ... :rolleyes:
 

DeletedUser

Host
hledam aktivni pratele hlavne za ucelem vzajemne komunikace a obchodovani :)....jsem online každý den :)
 

DeletedUser4657

Host
Potřebuješ plánek DIOVA SOCHA, KOLOSEUM, A.MAJÁK, C.KATEDRÁLA tak si mě přidej do přátel.
Uvítáš vzájemné Z-zušlechtění a M-motivaci nejlépe VS-vrcholový středověk a víše tak si mě přidej do přátel.
Večernice - svět Dinegu
 

DeletedUser

Host
Kdo má zájem o nové a kvalitní přátele ve světě DINEGU napište mi zprávu přímo ze hry.

kekeros1
 

DeletedUser7268

Host
Plánky na Diova socha, Babylónská věž, Alexandrijský maják, Koloseum, Cašská katedrála, Hagia Sophia a brzy i na Baziliku sv. Marka -> přidejte si "klajda" :)
 

DeletedUser

Host
Nabízíš každodenní motivaci domů a očekáváš totéž?
Tak si mě přidej do přátel !!!
 

DeletedUser6391

Host
Hledám nové přátele - nejlépe pozdní středověk a více. Nabízím VS - Babylon, Diova socha, maják, koloseum, cašská, hagia, katedrála sv.Marka, brzy i stavby z pozdního středověku.. Mášli zájem, stačí požádat..
 

DeletedUser4657

Host
Hágia Sophia, Cášská katedrála, Diova Socha, Alexan. maják. To jsou moje budovy s kterýma potřebuju pomoct.
Na oplátku dení motivace a zušlechtění. Plánky, medajle, FB.
Máš zájem přidej si mě do přátel.
Večernice
 

DeletedUser3114

Host
čus lidičky hledám spoluhráče! ve dvou se to lépe táhne!:rolleyes:
!
 

DeletedUser

Host
Bazilika svatého Marka
Nepotřebuješ plánek?
Pokud ano, přidej si mě do přátel!
 

DeletedUser7190

Host
Ahoj lidi, hledám přátele co potřebují plánky na VB. Mám postavené Koloseum, Alex. maják, Cášskou katedrálu a Hagii Sophii + komplet plánky na Babylonskou věž. Kdo mi přispívá na VB, toho Z/M každý den.
Nick ve hře Emilio Zapata
 

DeletedUser6391

Host
Ahojky lidičky! Taky vedu VB: Babylonská věž, Diova socha, Alex.maják, Koloseum, Cašská katedrála, Hagia Sofia, Bazilika sv.Marka a Castel del Monte.. Snad nebude trvat už dlouho a bude i Chrám Vasila Blaženého.. Takže pokud máte zájem, přidejte se.. :cool:
 

DeletedUser8234

Host
Čágo bélo, hledám nějaké aktivní hřáče :cool:
Přidejte si mě.:)
 

DeletedUser8248

Host
Ahoj, také hledám přátele na vzájemnou motivaci a zušlechťování plus vzájemná podpora při stavbě velkolepých budov. Můj nick je haninkaax
 

DeletedUser7355

Host
Přivítám nové přátele pro M/Z ev i pro plánky (castel, Vasilova bazilika..) nick PROK
 

DeletedUser7792

Host
Ahoj, hledám přátele z Vrcholného středověku a víš. Denní motivace/zušlechtění z mé strany, možná je i pomoc se stavbou VB
 
Nahoru