Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser7817

Host
Hledám přátelé na vzájemnou motivaci, motivuji 6x-7x týdně. Přidejte si mě :) Sojdicek
 

DeletedUser8161

Host
Zdravím hledám přátele pro vzájemnou motivaci a zušlechťování nejlépe od vrcholného středověku a výš, třeba i pomoct s VB nabízím totéž a to pravidelně 7x týdně
 

DeletedUser8537

Host
Já se taky přidávám, stačí zaslat nabídku a přijmu :) Jsem on-line min 18 hodin denně, motivuji každý den.
Vrcholný středověk - plánky k VB Alexandrijský maják, Babylónská věž, Diova socha, Koloseum, Hagia Sophia a Cášská katedrála

Předem dík a těším se na spolupráci
Jana.Jana12
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8361

Host
Já se taky přidávám, stačí zaslat nabídku a přijmu :) jsem aktivní denně.
Předem dík a těším se na naši spolupráci
pekralik
 

DeletedUser8650

Host
Ahoj hledám přátele pro vzájemné motivování a případně výstavby VB. Má přezdívka je Vian a těším se na spolupráci :)
 

DeletedUser8696

Host
I já hledám vhodné přátelé! Nickname mám zorro1.
Omluvte moje pravopis,já být řekyně a bydlet tu 1 rok.
Vy rozchodli přidat do přátel?
Ja děkuji všem!
 

DeletedUser

Host
Ahoj, mám tu spoustu velkolepých budov s možností získání plánků, kdo by měl zájem, ať mi pošle pozvánku na přátelství, rád ho přijmu....
 

DeletedUser8576

Host
Taktéž nabízím přátelství - od raného středověku výš...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7772

Host
ahoj
kto má chuť podporovať (2-3x týždeň) a byť podporovaný skoro denne (môžem okrem výnimiek 4-6x za týždeň) nech sa prihlási :) kto len zbiera priateľov ako na facebooku tak radšej nie - kto nepodporuje onedlho zruším priateľstvo - hovorím na rovinu dopredu!
body na VB moc nedávam - stále je čo skúmať... ale podporujem snaživo :)
uroveň - aspoň ranný stedovek
nick: JozoChovi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
To stejné platí pro mě. Rád přijmu každou žádost o přátelství. Máte možnost u mě získat i nákresy některých velkolepých budov.

Nick: T-virus.com
 

DeletedUser8798

Host
Ahoj
právě jsem začal raný středověk. Většinou každý den motivuju/zušlechťuju. Kdo má zájem o přátelství na Dinegu pošlete mi pozvánku.
johny.bumbal5
 

DeletedUser

Host
Nazdar všichni!
Hledám přátelé na vzájemnou pravidelnou motivaci. Snažím se motivovat denně. Také u mě máte možnost sbírat plánky téměř ke všem VB.
Stačí mi poslat pozvánku :)

Celeborn321
 

DeletedUser8765

Host
Hledam přatele hlavně obchodníky jsem v době železné
 

DeletedUser8822

Host
Hledám přátele na motivování a obchodování můj nick: Kofy17
 
Nahoru