Dinegu - hledáme Přátele

DeletedUser8161

Host
Zdravím ,
hledám přátele pro každodenní motivaci pokud možno minimálně pozdního středověku já doba pokroku , dále kdyby měl někdo zájem o plánky mám v městě 9 VB z toho 5 na 1 lvl a další jsou na cestě .
S pozdravem Qxkiller
 

DeletedUser9844

Host
Hledám přátele na pravidelné motivace z pozdního středověku a výše. pozvánky přijímám bez vyjímky :) nick ve hře : popik-pupik
 

DeletedUser10445

Host
Ahoj, snad mne uvidíš a potvrdíš za přítele. Přeji i tak příjemnou hru. mh
 

DeletedUser10492

Host
Čest, zatím jsem v době železný, ale hraji to pravidelně tak si mě kdyžtak přidejte... ve hře Yurash ;)
 

DeletedUser

Host
Zdar a sílu:)
Hledám aktivní přátele na vzájemnou motivaci. Motivuju 5x týdně minimálně (občas to víckrát nestihnu). K tomu mám ve městě pár velkolepých budov, kde jsou volné plánky (aktuálně mam diovu sochu, alexandrijský maják, cášskou katedrálu, hagii sophii, notre dame, baziliku sv. marka, chrám vasila blaženího, castel del monte a daelský hrad). Budovy mam od průmyslového věku výš:). Ve hře používám stejný nick.
 

DeletedUser

Host
Ahoj všichni,kdo chcete posílejte pozvánky.Přijímám každého :)
 

DeletedUser10445

Host
Ahoj, jestli chceš tak si mne přidej. Oplatím stejnou mincí. mh
 

DeletedUser9630

Host
volná místa v přátelích na vzájemnou pomoc - motivivání a šlechtění
průmysl a výše - rovnou posílejte nabídky
 

DeletedUser9267

Host
Zdravím, hledám přátele na vzájemné motivace. Na vašem věku mi nezáleží, já nyní v průmyslu. nick: Reine. Díky.
 

DeletedUser157

Host
rád bych si tiež rozšíril možnosť motivace.
Tak ďakujem za každú pozvánku do přatel :)
 

DeletedUser8615

Host
Hledám aktivní přátelé na denní M/Z :p

Nick: resler123456789 :cool:
 

DeletedUser11737

Host
Cau
Hledam pratele na motivovani a pripadne obchod - zatim doba zelezna a snazim se co nejrychleji rust
Nick: Boldrick809
 

DeletedUser9146

Host
Hledám přátele na vzájemné motivace. Jsem nově v postmoderní době, ale město mám zatím v moderní době. Kdyby měl někdo zájem, tak se ve hře jmenuji Perseus3.
 

DeletedUser11711

Host
Budu rad, kdyz si mne pridate do pratel, nabizim kazdodenni motivaci ;) Mattyas 4.
 

DeletedUser11540

Host
ahoj, hledám přátele na vzájemné motivace. 5-6xtýdně, jsem v průmyslu, budovy ještě koloniál. Díky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Werstat

Komentátor
Kdo má zájem o plánky (mám 17 velkolepých budov), vzájemnou motivaci, pro vás výhodný obchod při shánění surovin na váš výzkum a stavbu vašich VB, posílejte nabídky přátelství.
Werstat
 
Nahoru