Diskuse k osmisměrce

peepee77

Veterán
Milí hráči,

co říkáte na osmisměrku??

Zde je místo k diskusi kde můžete říct co se vám líbí či nelíbí.
 

DeletedUser14385

Host
Já si myslím, že je to super nápad. Uvidíme, jak budu zítra rychlý.
 

DeletedUser14265

Host
Jsem si take mohl oci vykoukat... nez jsem narazil na to ze je sobota... :)))
 

DeletedUser14405

Host
Ať tak či tak, kuchařka je vždycky užitečný a pěkný dárek, který potěší :)
 

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Jak se píše v oznámení, tak: kuchařka je společným dílem všech komunitních manažerů her od INNOGAMES. Ne tak úplně všech, ale těch, kteří se zúčastnili srazu komunutníéch manažerů v sídle InnoGames v Hamburku v roce, tuším, 2015. Tzn. je tam několik desítek receptů, většinou nějaká "specialita" ze země daného manažera. Kuchařku (mmj.) pak obdrželi všichni pracovníci společnosti v rámci balíčku jako poděkování za práci, kterou odvádí.
 

Svatej

Legenda
Jak se píše v oznámení, tak: kuchařka je společným dílem všech komunitních manažerů her od INNOGAMES. Ne tak úplně všech, ale těch, kteří se zúčastnili srazu komunutníéch manažerů v sídle InnoGames v Hamburku v roce, tuším, 2015. Tzn. je tam několik desítek receptů, většinou nějaká "specialita" ze země daného manažera. Kuchařku (mmj.) pak obdrželi všichni pracovníci společnosti v rámci balíčku jako poděkování za práci, kterou odvádí.
Já si to přeložil jako "Od amerického hamurgru po thajský nudle" :D;)
No ale soutž samotná je zajímavá a tímto je to obzvláštněno :) a to je důležité.
 

DeletedUser14424

Host
Pismena se mouhou opakovat ve vice slovech? Nebo by to byla nepovolena napoveda? :) Mohu is oci vykoukat, ale 13 jich teda nemam...
 

DeletedUser14298

Host
Končím Mám jich 12 a prostě už tam nevidím nic Nebo nevím, že to je nějaký pokrm
 

DeletedUser14298

Host
No už jsem tam poslal 13 něčeho :D Nemyslím si, že to bude dobře :confused:
 
Nahoru