Diskuse

DeletedUser15401

Host
Zdravím, vážně bych rád věděl, jak jste si představovali odpověď na úkol 1. dne. Já osobně jsem použil tiskárnu, tužku a scanner, ale co hráči, kteří nemají k dispozici takové periferie, byť třeba jen v danou chvíli. A textovou odpověď si nějak nedokážu představit...
 

DeletedUser15889

Host
nějak se vám to nedaří plnit mezi 20-21 hodinou každý den....vlastně se to zatím povedlo jen jednou nebo jste snad soutěž zrušili po prvním ukolu?????
 

DeletedUser15918

Host
Neměly být odpovědi skryté? Já jen že vidím bludiště všech ostatních :D
 

peepee77

Veterán
Měl jsem včera potíže s internetem, chtěl jsem další úkol zadat už včera večer. Téma je už uzavřeno a večer bude další úkol.
Za tyto komplikace se omlouvám, nevím co se včera stalo, ale nemohl jsem se dostat na internet ani z PC ani přes mobilní data.
 

Svatej

Legenda
Lottie: Jakmile vyprší termín soutěžního kola, všechny odpovědi se zveřejní. ;) Kolo už je uzavřené, takže není důvod je dále skrývat, už to stejně nikomu nepomůže. ;)
 

DeletedUser11519

Host
Pochopila jsem to dobře, že soutěž nebude končit 1.4.2018, ale 2.4.2018 ?
 

DeletedUser15750

Host
Ahoj, mám dotaz, nebo spíše prosbu. Bylo by možné, každý úkol, aby si zadavajicí zkusil na mobilu? Je tu jistě spousty hráčů, a někteří, jako já, nemají přístup k pc. Sorry ale FP na mobil už nejede hodně dlouho.... =( pak je to spíš o nervy, než aby si to člověk užil. Díky předem za odpověď.
 

peepee77

Veterán
Je pravda, ze na mobilu je to těžší úkol než na PC, ale taky to jde.
Například prohlížeč Puffin flash podporuje. Poskládání obrázku mi zabralo asi 10 minut :)
 

Svatej

Legenda
Když už děláte křížovku, tak by jste tam také mohli dát takové otázky, na které neexistuje mnoho odpovědí. ;)
Například: Lidské tělo obsahuje 80 různých orgánů (a u mnohých dalších se vede debata zda je do orgánů zařadit). Nicméně otázka je na "Orgán v těle" čili obecně bych do toho zařadil všechny mnohobuněčné organismy - tady se dostáváme do řádu tisíců? (hádám)
Ale jinak soutěž super. ;)
 

peepee77

Veterán
Jen pro info, vyhodnocení soutěže proběhne během zítřejšího dne. Hodnotitel má noční směnu a tak se k tomu večer nedostane :D
 

DeletedUser

Host
soutěž zajímavá, jen mám pocit, že tu nejsou zcela dodržená pravidla
1.)píše se, že správné odpovědi se dozvíme brzy, už bylo vyhlášení soutěže a zatím jsem správné odpovědi nikde nenašla
2.) bylo stanoveno, že soutěžní úkol bude zadán mezi 20 - 21 hodinou, jak tedy může výherce 2. místa odpovídat už v 19.38 hod? Jestli to tedy není trochu nefér vůči soutěžícím, kteří dodržují časový harmonogram ( já ho bohužel také nedodržela)?
 

peepee77

Veterán
1) Měl jsem pocit, že srávné odpovědi jsou jasné, ale dobrá tedy.
Bludiště_řešení.jpg
Kádinka G
Bednářství.png Bednářství
Křížovka_Řešení.jpg
Pexeso_dvojice.jpg

2) Já vidím první odpověď na otázku pátého dne ve 20:38. Zadání proběhlo ve 20:35.
 

DeletedUser15920

Host
Škoda že jste třetí místo nerozdvojili, když dvě odpovědi byly prakticky ve stejný čas :D ale jinak pěkná soutěž :)
 
Nahoru