Diskusia k súťaži o najkrajšie mesto

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7

Host
Tu môžte diskutovať o všetkom, čo sa týka tejto súťaži. Každý príspevok ktorý nebude mať nič spoločné zo súťažou, bude zmazaný.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2385

Host
:D ja som sa Tešil, že mi ostane prvý príspevok :D ach no :D

ale k veci...bola tu otázka a ja čakám odpoveď :)
 

DeletedUser

Host
A já jsem odpověděl,že pokud se nacházíš v epoše vrcholný středověk,tak budeš soutěžit jen v sekci vrcholný středověk.Pokud se nějaký nováček nachází v epoše doba bronzová,tak bude soutěžit pod sekcí doba bronzová.Jednoduché jak facka.
 

DeletedUser2385

Host
Nechápeš čo píšem :D Ide o text v zadaní úlohy, akotý som citoval, ale asi si už nestihol prečítať keďže apchu nám to tu premazal :D

tak znovu....

Pokud se do soutěže hlásíte do více soutěžních kategorií (tj. s více herními epochami), založte pro každou epochu téma nové!

toto nedáva zmysel.
 

DeletedUser

Host
Zatím máme 3 světy, tudíž v každém můžeš mít jinou epochu :)

Případně pro každou dobu přestavět město, ale to by se asi nikomu nechtělo :)
 

Dan 77

Veterán
A pokud město předělávám na vrcholný středověk, tzn. jsem u budov někde na půli cesty mezi raným a v. středověkem, i když mám radnici v. středověku, tak co mám dělat ? Zřejmě do v. středověku, ale nebude to vypadat tolik pěkně. :-/
 

DeletedUser2114

Host
Chci se zeptat,jelikož soutěž potrvá do 31.10. a 15.10. má být spuštěn počátek nové epochy "koloniální",tak tam můžou být nějaké prvky nastávající "koloniální" epochy nebo jen prvky z pozdního středověku???Ptám se proto,jestli ten screen mám udělat teď a nebo ho můžu udělat až po spuštění "koloniální" epochy s prvky této doby. Díky za odpověď
 

Dan 77

Veterán
Město nemám nijak zvlášť velké, přesto se mi nevejde na obrazovku, abych ho mohl celé "vyfotit" (mám notebook). Co s tím dělat, jak město ještě víc oddálit ?
 

DeletedUser2385

Host
Neskúšal si to cez full screen ? + dolnu lištu kontaktov minimalizovať ?
 

Dan 77

Veterán
V menu (přes kolečko na myši) to mám oddálené. Lištu s přáteli a sousedy jsem minimalizoval, pomohlo to, ale ne dost.

Myslel jsem vyfotit obrazovku klávesou print screen, nevím, co myslíš tím full screenem.
 

DeletedUser

Host
Vlevo dole je nabídka. Zmáčkni tlačítko Full screen (viz. obrázek)

Screenshot_1.png
 

DeletedUser

Host
Mě se to nevejde i přes Full screen a to nemám zas tak velké město.... :(
 

DeletedUser2385

Host
Tak zase keď Ti tam utečie jedna budova tak to neva :)

Ak by Ti to pomohlo a vedeniu to nebude vadiť :)

myslím, že by toto stačilo :)

[SPOIL]
2v9dmcw.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
:) tak to máš asi větší monitor než já ;)

Já bych mohl udělat 2 screeny a ve photoshopu je prolnout ale to už by asi bylo porušení pravidel... :eek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2385

Host
No na ntb je dosť veľký :D a tak ako si popisoval nemôžeš :) buď sa spýtaj či môžeš využiť ten môj(nemal by byť problém), alebo počkaj v škole spravím Ďalší :D tam máme eštte väčšie na PC :D
 

DeletedUser

Host
Vidíš,to je nápad,vlezu na jiný comp. ale musím to ještě trochu upravit. Nebo použiju ten tvůj,pokud to půjde... . ;)
 

DeletedUser

Host
Nemůžete zakládat témata
Můžete odpovídat
Můžete přidávat přílohy
Můžete upravovat své příspěvky


Tak jak má člověk dát svůj post se screenem jako nové téma???
Trochu nedomyšlené to tu je...
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru