Diskusia k súťaži o najkrajšie mesto

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7

Host
Pochybuji, že to neni zmanipulované a že výherci nejsou nějací známý těch co hodnotili... Je to trapné že jsou že je X kategorií na určitý věk a věk budov se tam nesoudí. Nic jiného než známost tam nemůže mít počin, když vidím ty výsledky...
Další soutěže ke hře si hrajte samy nebo si ty diamanty rovnou dejte svým známým...


Môžete vyhrať v budúcej súťaži. Mohli by ste nám poskytnúť nejaké dôkazy s ktorých to čerpáte ?
 

DeletedUser

Host
doufam ty ty diamanty pribudou o vikendu, nejak ta soutez moc trva. treba to nez byla vytvorena anketa myslim ze to trvalo tyden
 

DeletedUser

Host
Jak už napsal kolega apchu, žádám tímto hráče, kteří výše napsali, že výsledky této soutěže jsou zmanipulované, o přesvědčivé a podložené důkazy. Tvrzení „nám se zdá, že...“ je naprosto irelevantní. Pokud tak neučiní, budeme to brát jako poškozování dobrého jména FoE týmu a společnosti InnoGames GmbH, a podle toho se taky zařídíme. Děkuji za pochopení.
 

Dan 77

Veterán
Téda jako ty výherci... to je trapné... vůbec žádný ohled na výsledky anket a vůbec nechápu jak může vyhrát někdo kdo má z té doby oproti hlavní budovy jen třeba dvě vojenské budoby. Pochybuji, že to neni zmanipulované a že výherci nejsou nějací známý těch co hodnotili... Je to trapné že jsou že je X kategorií na určitý věk a věk budov se tam nesoudí. Nic jiného než známost tam nemůže mít počin, když vidím ty výsledky...
Další soutěže ke hře si hrajte samy nebo si ty diamanty rovnou dejte svým známým...
Tvé město bylo jediné, které se mi v kategorii vrcholného středověku aspoň trochu líbilo. Ostatní se mi prostě nelíbila, tam jsou pro mě výsledky nejzvláštnější. Ale nemyslím si, že musí nutně znamenat známost v týmu. Přesto mě pár nejmenovaných dalších věcí zaráží.

Věk budov nemusí nutně hrát roli, pěkné město v kategorii vrcholného středověku by bylo i to, které má jen radnici z vrcholného středověku a zbytek pěkné město z budov raného středověku. Ale mně se to vůbec nelíbí pomíchané ještě s dobou železnou nebo i dál.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3408

Host
No jo ale pokud se člověk zrovna dostane do Vrcholného středověku a skoro nic nemá odemklé na tož, aby měl suroviny, co má dělat? To by bylo trochu nefér s ostatníma hráčama co už v tý době nějakou dobu jsou....
 

Dan 77

Veterán
Vždyť o tom mluvím. Ale když jsem já vstoupil do vrcholného středověku, měl jsem město už dávno skoro komplet v raném středověku (až na pár účelných výjimek). Mě se líbí města vcelku jednotná, a ne města, kde je kus z každé předchozí doby.
 

DeletedUser

Host
Omlouvám se, žádné podklady nemám. Jen hraju tuhle hru, slovama jsem se nechal unést, když jsem viděl jak moc je výsledek soutěže jiný než hlasování lidí v anketě. Zpráva vymazána.
 

DeletedUser

Host
Lol :D Kdyby se hralo o tisic diamantu, s nimiz se da uz neco delat, tak pochopim tuhle zbytecnou diskuzi, ale nejvyssi vyhra je tu dvestepade a za to si jeden koupi maximalne tak fontanu. Cili nechapu to fnukani a osocovani z manipulace, mne se taky treba nelibi nekteri vyherci, ale neremcam. Lidi nejsou ovce, smirte se s tim. Kazdej at si ma ve meste treba deset certu, to je jeho vec. Ja mam uz v pozdnim stredoveku jeste reznika a sevce, protoze stavim funkcni mesto. Moji obcane si chodi kupovat k veceri maso, nosi boty a staci jim jedna drogerie, jeden kostel, jeden doktor a jedny lazne. Ze vasi obcane dostavaji k obedu misto masa pet kilo drog z omnacti alchymistu vedle sebe, k veceri maji narezany plachty nebo nastipany bedny, a maji problem s virou, proto jste jim postavili pro jistotu za sebou dvacet kostelu, to je zase vas problem.
 

DeletedUser3408

Host
:D "k veceri maji narezany plachty nebo nastipany bedny" to jo :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru