Diskusia k súťaži o najlepšie grafické tituly

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Host
Diskusia a otázky k aktuálnej súťaži.

Nezabudnite dodržiavať pravidlá fóra. :p
 

DeletedUser

Host
Neměla by se pro tituly vytvořit speciální sekce, ať v tom není chaos?
 

DeletedUser

Host
Tak když zde každý napíše do tohodle tématu jeden příspěvek kde bude mít ranky,bez možnosti jiných komentářů tak to bude ok
 

DeletedUser

Host
Co je to "Sudličník"?
A Foe tým je seřazený podle postavení? Pomocník nejníže, Administrátor nej? (zajímá mě hlavně admin vs vedení, čekala bych to naopak)
 

DeletedUser

Host
Proč zde vlastně musí být ty tituly,to je nějaké nová moda ?
 

DeletedUser

Host
U vedení to pochopím pro lepší přehlednost, co se týká u hráčů, tak mi by stačil i současný stav

Jak se na to tak dívám, tak nezavidím FoE týmu výběr nejlepšího. Plno skvělých návrhů a to ještě další přibudou
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zdravím,
chci se jen zeptat, když někdo udělá např. 3 druhy ranků a v hlasování budou na nejvyších pozicích, tak jestli dotyčný vyhraje všechny umístění nebo se to udělá tak aby nemohl vyhrát jeden člověk všechny místa?
 

DeletedUser

Host
Ahoj, soutěže se může každý zúčastnit pouze s jedním dílem, tj. s jednou sadou ranků, podobná situace tedy nemůže nastat. :)
 

DeletedUser

Host
Ještě se chci zeptat jestli může být rank Administrátor zkrácen na Admin. A taky jestli to rozlišení musí mít nějakou maximální šířku a výšku. Jestli může mít třeba 180x50px.
 

DeletedUser

Host
Ahoj, vadit to nebude, každopádně čím menší, tím lepší. Ale podmínka to není, ovšem byli bychom rádi za těch cca 140*40px. Co se týká zkracování některých titulů, tak taktéž to není podmínka, ale zase bychom byli rádi, pokud by byl zachován celý název. :)
 

DeletedUser

Host
Zdravím,
snad jsem to nepřehlédl, takže se případně omlouvám za spam. Kdy končí tato soutěž?
 

DeletedUser7

Host
Áno, ešte 4 dni :)

No poďme šup, šup s ďalšími nápadmi :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Host
Zatím velmi kvalitní návrhy, už se těším až mi neco bude svítit nad avatarem ;)
 

DeletedUser

Host
Nervy, kdo vyhraje.. Mě je jedno, čí to bude, všechny jsou hezké.. (Každopádně ale by se mi hodilo 600 diamantů.. :D)
 

DeletedUser2385

Host
Až vymyslíte titul spamujúca lama :D :D

Myslím, že do pár dni :) ale nedočítal som sa kto hlasuje o výťazovy :D
 

DeletedUser

Host
Ahoj, soutěž bude ukončena dnes o půlnoci, přičemž zítra bude založena anketa, pomocí níž můžete rozhodnout, které dílo je podle Vás nejlepší. Vítěze, kteří budou vyhlášení na konci tohoto týdne (nebo případně na začátku toho příštího), určí ovšem, samozřejmě s přihlédnutím na výsledky tohoto hlasování, FoE tým . A kdy se tituly objeví na fóru? To ještě přesně netušíme, ale snad by se to během příštího týdne mohlo zvládnout. :)
 

DeletedUser

Host
Nevím kde je chyba, ale nějak nemám dovoleno hlasovat v anketě, přitom jeden hlas už tam je. Je moc brzo a anketa ještě není otevřená, nebo je zakopanej pes jinde?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru