Diskuze k Černému pátku 2018

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Toužíte po nějakém předmětu či budově a stále ne a ne je získat? Při našem výprodeji určitě budete mít konečně šanci! Máte-li dotazy, rádi je zodpovíme. Neptejte se však, jaké předměty bude možné zakoupit. Nechte se překvapit :)
 

Dědeq

Znalec
Existuje nějaký seznam, které předměty budou v nabídce? Např. o studánky nebo svatyně nemám zájem, ale kdyby se měly objevit upgrady Velkého mostu, památníku hrdinů, třešňové zahrady apod., to bych byl ve střehu.
Nebo pokud ten seznam existuje, ale je co do konkrétností tajný - obsahuje obecně také upgrady?
 

DeletedUser12887

Host
Tak co tam bude se uvidí stejně při tom výprodeji:)
Spíš pokud tam bude co bych potřeboval bych si včas koupil diamanty na PC, abych to pak mohl nakoupit pres MT :)
 

DeletedUser14265

Host
Seznam neni a ceny take nejsou, coz ostatne se dalo cekat hlavne, ze se leze na forum kde nejsou slibene informace.
Jestli si nekdo mysli, ze blizsi informace jsou, ze v patek jsou slevy 90% dle hodinove nabidky... tak prominte to uz jsem si precetl v titulku a nic jineho noveho pod sluncem. Aspon vidim odkud vane vitr na reklamy... Hlavne tam bezte jsou tam inormace a kde nic tu nic. Tak jako nabidky za dia - akcni sleva a za 2000kc je 10.000 dia a mimo akcni nabidku je to same, nejaka divna nahoda.
Ps, az budete davat terasky a treba mlyn za 10 dia, tak to beru.
Ale 5ks na cely svet za neznamou cenu si delate srandu? Stejne verim, ze cena bud premrstena jako vcera mi prisla nabidka za Rozarium dat 2.000dia. V danou chvili jsem si rekl oni asi upadli ne ? Takze cerim ze ceny budou obdobne, takze si ty nabidky necham ujit. Ale dik za vasi snahu, nejsem bohaty abych utracel penize za dia. Jo kdyby jste nabizeli cca 30.000 dia za 99kc ok ten balicek beru, je to rozumne uz.

Edit
Lol tak to se dalo cekat 1990 dia za renovacku :))) rikam akce o nicem jen velky zoufalec obetuje x tisic kc za.dia aby utratil 1990dia za renovacku. To je snad asi 900% navyseni.
Reknu to jinak.. cena je mozna dobra ale tak pro nemecke ci americke obcany ne v cesku....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16245

Host
Pokud tam budou běžné předměty které se dají získat při různých eventech nebo věci z denních úkolů tak to si radši počkám a nebudu utrácet diamanty. Je to hra a né závod kdo bude mít to či ono první :)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tohle je dementni a dle meho i pro Inno nelogicky krok. Ikdyz zalezi, na koho tohle cili. Ja bych treba bral upgrade pamatniku hrdinu a kdybych vedel kdy to bude, tak bych si pro nej za ty dia sel. Jenze jsem celej den v praci a nemam cas nakukovat kazdou hodinu, jestli to tam nahodou neni. Takze na to kaslu.

Dle meho se najde vic takovych lidi. Kdyby seznam zverejnili, pripadne i casy, tak by dle meho diamanty utratilo v globale mnohem vic lidi, nez takhle na slepo. Timhle jde Inno samo proti sobe, ale kdo chce kam....
 

DeletedUser14265

Host
No ten cerny patek je asi spatny preklad :D
To mel byt jako cerny humor na ktery jsme naleteli :)))
Jako pokus o vtip se podaril.
Tak pristi 90% sleva bude svatyne inspirace za 19.995dia :D
 

DeletedUser8654

Host
Asi jsem od toho čekal víc... 90% sleva nikde a renovačky za 2K dia fakt nepotřebuju :) Navýšení speciálních budov by bodlo víc. A hlavně se píše každou hodinu a mě to ukazuje, že nabídka vyprší za 2,5 hod...
 
Tak druhá nabídka už slevu 90% dává (urychlení výroby 5x6 hodin a 5x8 hodin za 600 dia)
Zároveň stále platí první nabídka, a to ne do 12:00 ale do tří hodin od chvíle, kdy jsem se na ni poprvé podíval.

Tohle už mi přijde o něco lepší, tyhle věcičky tak často získat nejdou.
 

DeletedUser12887

Host
Tak právě je potřeba si počkat na to co se hodí :)
Jestli mě něco zaujme taky si to koupím, ačkoliv se to stane nejspíš těžko, každopádně i po těch slevách to není zrovna levné.
Teď je tam potopený poklad, jako ok budova, jenže aby měla smysl, chce to třeba 5 nebo 10 pokladů a to je už celkem ranec.
Poklad tak za 600 dia, to by bylo lepší a věřil bych, že by si ho koupilo víc hráčů, ale tak může to být i opačně, někdo si nekoupí nic ani když by to bylo za desetinu ceny a naopak někomu je jedno, když tu nechá třeba 10.000, takže je zbytečný to zlevňovat.

Ještě lepší black friday by byl, když by se dalo třeba místo 13K diamantů za stejnou cenu 16K to by už si nakoupilo dia určitě víc hráčů a kdyby se k tomu dal třeba ještě kupón na nějakou věc co bude během akce zdarma dle svého výběru rozhodně by to bylo zajímavější a podle by mě by se to projevilo i na tržbách :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Y u m a n

Komentátor
Jen by mně zajímalo - otázka na vedení (KaseO) proč v této hře od INNA jsou nejdražší diamanty : příklad při koupi za 200 kč je ve foe 570ks a v elnevaru 1090 ks při koupi za 499 kč ve foe 2000 a v elnevaru 3000 . Zajímalo by mě kdo stanovil ceny diamantu za kč. ?? jestli to byla otázka vyjednávání ze strany našeho vedení apod. Přeji hezkou hru ;)
 

DeletedUser16469

Host
"Black Friday" ve FOE :) usměvné. Nabízí mi to koupi rozsireni Thollosu (chybi mi dva levely.) Jeden level za 1250diamantu , takze krat 2 to je 2500 diamantu. 750 dia stoji 249 kc + 2000 di stoji 499 kč. Takze za 750kč bych mel dva levely tholu heh. mazec :)
Tohle me absolutne demotivuje, sypat do hry penize. je to drahý na muj vkus.
 

DeletedUser16469

Host
:( v jeden moment . nechapu .
 

Přílohy

  • Výstřižek.JPG
    Výstřižek.JPG
    40 KB · Zobrazení: 28

DeletedUser12887

Host
Ty ceny za dia jsou zbytečně přemrštěné i v ty slevě. Je fakt, že úplně zadarmo to být může těžko, ale takhle je to pro většinu nedostupné. Což je otázka jestli má být záměr aby se ušetřily peníze hráčům nebo měli možnost to koupit jen dost moviti hráči..nebo oboje a zruinovat ty méně movité..
Logika by říkala spíš aby to bylo rozumné pro všechny. Když bych si teoreticky koupil teda dneska každou cenu, vyšlo by to tak na 2.000 hruby odhad a to zase tak málo není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru