Diskuze k 1.226

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Brzy k nám dorazí další verze hry s několika opravami a upoutávkou na novou éru. Tady můžete nechat své komentáře či připomínky.
 

Budik

Dopisovatel
A zmínka o Foe+, ehm, ehm - není zač

A co je divné, že každý hráč to má za jinou cenu - já za 750 (web i mobil), kolegové za 1299 WTF... zase A/B test, že? A to má za 750,-, B to má za 1299,-?

A to co to nabízí je úplně o...
 

NoVa

Moderátor

Člen týmu
Zmínku o funkci Forge Plus k dispozici žádnou nemáme, stejně jako nové denní výzvy se jedná skutečně o a/b test a není plně zpřístupněná všem hráčům, věřím však že jakmile tomu tak bude upřesní se jako naposled s hromadným nákupem bodů. :) Jinak varianty FoE+ kolují momentálně dvě, s tím rozdílem že v dražším balíčku je navíc bonus +12% zrychlené rekrutace a léčení jednotek.
 

andros99

Turista
Foe+ jsem viděl u kamaráda. Až do teď jsem si myslel, že jde o špatný vtip. Ale jak to tu teď čtu, je to myšleno opravdu vážně. Docela by mne zajímalo, kdo bude ochoten utratit 1300 kč měsíčně za naprosté nic. Pokud hraji pravidelně, je mi větší uložiště bodů k ničemu, vybírat dokončenou výrobu hromadně je sice pěkné, ale ne za tuto cenu. Rychlejší rekrutování o 12%. - opět směšná nabídka, která za to nestojí. Navýšení radnice - 15% a jednou týdně 50 zboží a 10 FB. Nic z toho nestojí za tuto cenu.
 

Budik

Dopisovatel
Zrychlena rekrutace za 500,- ? To upadli ne? Uplne staci bonusy radnice atd.

Stale mi pripada setrnejsi za den utratit 5 dia za hromadny sber, aby se mi to veslo do listy, nez tahle ptakovina...

Jeste, kdyz ti dia padaji z CE/CB
 

d arvit

Odborník
za foe+ jsem ochoten zaplatit 20kč měsíčně. Jak už bylo řečeno, nenabízí nic co by hráči chtěli a byli za to ochotní zaplatit a ještě takovouhle sumu..

párkrát do měsíce 50 surovin?? už ted je skladuju v haldách za městem,
hromadný výběr?, stačí ten za dia a trocha ruční práce s galaxií (neřikám že by to život neusnadnilo - ale za tu cenu..)
vybírat hromadně příhody?? klikám jen na ty co vidim v době eventu kvůli šanci na eventovou měnu
navýšení % v radnici, 15% mohlo být zajímavých před 5ti lety ale ne ted..
zdojnásobení produkce 2 emisarů?? LOL
první promíchání u vetešníka zdarma - to by mohlo k něčemu být, kdyby se na poličce občas ukázala něco zajímavého, v době kdy mi to měsíc v kuse neukáže nic co bych chtěl a potom přijde něco z kategorie ,,je mi to k ničemu ale koupim si to".. prostě k ničemu
speciální portret - pro někoho možná plus, pro mě nevyužitelná věc
časovač u vetešníka - asi dobrý kdyby bylo co prodávat a co za měnu kupovat - hodnotné věci z expe a eventu prodám za 2 dni a s drobotinou se neobtěžuji, měna se ve finále hromadí jako každá jiná a neni co za ní kupovat..

za mě by manažeři měli začít hrát aby poznali co hráči chtěji a co využijí a podle toho implementovat ,,zaplacené výhody"
a ne vymyslet výhody a ty se potom snažit vnutit hráčům za přemrštěnou cenu
 

Klogg

Komentátor
za foe+ jsem ochoten zaplatit 20kč měsíčně. Jak už bylo řečeno, nenabízí nic co by hráči chtěli a byli za to ochotní zaplatit a ještě takovouhle sumu..

párkrát do měsíce 50 surovin?? už ted je skladuju v haldách za městem,
hromadný výběr?, stačí ten za dia a trocha ruční práce s galaxií (neřikám že by to život neusnadnilo - ale za tu cenu..)
vybírat hromadně příhody?? klikám jen na ty co vidim v době eventu kvůli šanci na eventovou měnu
navýšení % v radnici, 15% mohlo být zajímavých před 5ti lety ale ne ted..
zdojnásobení produkce 2 emisarů?? LOL
první promíchání u vetešníka zdarma - to by mohlo k něčemu být, kdyby se na poličce občas ukázala něco zajímavého, v době kdy mi to měsíc v kuse neukáže nic co bych chtěl a potom přijde něco z kategorie ,,je mi to k ničemu ale koupim si to".. prostě k ničemu
speciální portret - pro někoho možná plus, pro mě nevyužitelná věc
časovač u vetešníka - asi dobrý kdyby bylo co prodávat a co za měnu kupovat - hodnotné věci z expe a eventu prodám za 2 dni a s drobotinou se neobtěžuji, měna se ve finále hromadí jako každá jiná a neni co za ní kupovat..

za mě by manažeři měli začít hrát aby poznali co hráči chtěji a co využijí a podle toho implementovat ,,zaplacené výhody"
a ne vymyslet výhody a ty se potom snažit vnutit hráčům za přemrštěnou cenu
máš pravdu, ale asi ti uniká, že tohle cílí na tzv velryby, kteří utrácí tisíce za nic - aby si pomohli o 1% a na cenu nehledí. Osobně by mě taky zajímalo, zda jich je dost, že zaplatí stejně tolik jako masa hráčů po 1 euru. Ale věřím, že ano. Stačí třicetina hráčů, kteří zaplatí hodně místo hordy po 1 euru.

======
platících hráčů je okolo 3 %, ti ovšem utrácejí tak enormní částky, že zafinancují vývoj a údržbu titulu, jejž ostatní poté hrají zdarma. Těmto uživatelům se hanlivě říká velryby, a pokud odplují za jiným lákadlem, tak většinou končí celá hra v troskách.
======
 

Kayro

Znalec
No dobra teorie ale na "velryby" je cilen nakup za diamanty. Foe+ jak jsem s tech par prispevku pochopil je proste jen premiovy ucet pro lidi kteri si chteji priplatit za "neco navic". Ale potom to neco navic musi odpovidat cene,coz se evidentne nedeje.
 

andros99

Turista
Čas od času nějaké dia koupím. Pokud se mi hra líbí (a tato zatím ano), tak mi připadá správné přispět na její vývoj. Pokud by foe+ by za tuto cenu nebylo za měsíc, ale za rok, už bych nákup zvažoval.
 
Nahoru