Diskuze k 10. výročí FoE

Žádná taktika není je to je o štěstí.
Dnes já dvě kolečka na desce a jedna Scéna věků. No a někdo dostal tři za jeden a půl kolečka. Prostě štěstí a random.
Příhody...no co s nimi, vždyť tam padá převážně 5 a 10 peněz, a hod je za 100..to je prostě k smíchu.

A nejvíce mě štve, že jsem ani nemířil na Královnu a dostal ji po třetí ze tří pokusů. Pak hraji na Krále, toho jsem měl ve dvou kolečkách na desce a dostal jsem 2x FB. A teď tam je opět už druhé kolečko Královna ..jak se to jako střídá, nebo co to určuje????

Vždy ve Velké ceně bylo 50 FB, teď 40 FB..jo to je Oslava.... ala INNO, jo jak vytáhnout případně prašule z lidí.:)
 

andros99

Turista
A nejvíce mě štve, že jsem ani nemířil na Královnu a dostal ji po třetí ze tří pokusů. Pak hraji na Krále, toho jsem měl ve dvou kolečkách na desce a dostal jsem 2x FB. A teď tam je opět už druhé kolečko Královna ..jak se to jako střídá, nebo co to určuje????
Tak tohle by mne taky zajímalo :D. Mám naprosto stejnou zkušenost a v inventáři 3 královny.
 
Jako treti plato, a porad Kralovna, Krale jsem mel jen dvakrat. Jak to je teda,je tu nekdo kompetenti to rict????? Proc se to nemeni po kole objetem???
 

Klogg

Komentátor
nakonec to byla docela pecka. sice hlavní budova není žádné terno, ale hrací deska byla poměrně štědrá a hlavní budovu musela na 10 získat i velká lama :)
 
Souhlas akorat všechny eventy mají zásadní ale stejný problem stale dokola ziskavame další a další budovy a problem spočiva vtom že cele město jsou už jen VB a eventove budovy a stejne není dost mista na konci hry
 

Klogg

Komentátor
Souhlas akorat všechny eventy mají zásadní ale stejný problem stale dokola ziskavame další a další budovy a problem spočiva vtom že cele město jsou už jen VB a eventove budovy a stejne není dost mista na konci hry
a tom to je, začít vyhazovat budovy a nechávat si jen topky... oni vědí, že místo je limitující. A to je ta výzva, konec citace. :)
 

Agrippa Thais

Nováček
Z meho pohledu nicmoc. Hlavni budova sice lehce na 10 uroven, ale nedava nic extra. Casti predmetu nemam rada a v prubehu hry hodne budov o nicem a ani se casto nedaji prodat ze by z toho aspon neco bylo ...
 

d arvit

Odborník
a tom to je, začít vyhazovat budovy a nechávat si jen topky... oni vědí, že místo je limitující. A to je ta výzva, konec citace. :)

na tohle jsem nepřímo narážel když jsem na začátku psal že budovy o ničem, neni problém v jejich získání ale v tom že nejdou moc použít protože (v mém případě) neni za co je vyměnit, podstatně starší budovy jsou srovnatelné a jejich výměnou neni rozumný zisk ospravedlnující námahu s přestavbou města (at jsem to propočítával proti čemukoliv ve městě tak mi prostě nikde nevycházel zisk u kterého bych si řekl - ano tak tohle vyměnim za tohle, to je přece jasný..)
(nakonec to dopadlo tak že planetostroj jsem vyměnil za full mlýn Suišun a získal % obrany útoku výměnou za méně fb, surek a ztrátu více % k podpoře kladívek, což neni výměna, ze které bych byl nadšený, stejně tak sceny věků - nahradily poslední budovy nepřinášející žádné % k podpoře útoku nebo méně % výměnou za ztrátu fb.
 

andros99

Turista
Pokud postavím dvě královny vedle sebe, dostanu dodatečný bonus, nebo musí stát vedle sebe dvě různé budovy ze sady velkých panovníků ? Díky za odpověď. Během události jsem získal několik královen, ale na krále jsem štěstí bohužel neměl.
 

DeletedUser

Host
Nechci být zbytečně rejpavej, proto to zkrátím... Dle mého názoru uplynulá událost stála za starou belu.
 
Nahoru