Diskuze k 3. části Ledové budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11457

Host
Přečti si dodatek k aktualizaci 1.86
"Vážení hráči,
na základě zpětné vazby z Beta serveru proběhne společně s aktualizací 1.86 v pondělí ještě jedna změna. Robotický voják nebude od nynějška lehká jednotka, ale střelecká. Bonusy této jednotky budou samozřejmě upraveny tak, aby odpovídaly současnému nastavení hry.
Nová lehká jednotka přijde s třetí částí Ledové budoucnosti.

Aneb jak je důležité projít si novinky na fóru, než si začnu stěžovat na nedostatek informací... ;)

aj, tak tohohle sem si fakt nevšiml, tímto se omlouvám... :(
 

Karol19097

Turista
To je pěkná hovaďárna s tou jednotkou..tak pokud už mění Inno typ jednotky, mělo by tedy i změnit ty vlastnoti a ne takhle..robotický voják, jakožto po zemi courající panák, který ani nemůže vlézt na jezero a nedojde nijak zvlášť daleko, nikam skoro nedostřelí a to má být střelecká?
Oproti tomu standardně vypadající dron, který létá přes celé bitevní pole jako lehká..
Jaksi mi to přijde na hlavu a nedomyšlené..
Že by jen mě? :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8605

Host
no mě by spíš zajímalo, že když má jednotka v popisu schopností "Létající (nemůže být zasažena artilérií ....)" proč do ní Rail Gun (což je artilerie) může střílet ?????
 

Svatej

Legenda
To je pěkná hovaďárna s tou jednotkou..tak pokud už mění Inno typ jednotky, mělo by tedy i změnit ty vlastnoti a ne takhle..robotický voják, jakožto po zemi courající panák, který ani nemůže vlézt na jezero a nedojde nijak zvlášť daleko, nikam skoro nedostřelí a to má být střelecká?
Oproti tomu standardně vypadající dron, který létá přes celé bitevní pole jako lehká..
Jaksi mi to přijde na hlavu a nedomyšlené..
Že by jen mě? :)
Dron sice létá krásně, ale má dostřel 1 :D Proti tomu na betě protestovalo hodně lidí - střelecká jednotka s dostřelem 1! :D
Ale všechny jednotky LB jsou lamy, vezmi na ně raily a jdou k zemi. Kolikrát jsou ve výsledku i horší, než jednotky předchozích dob.. HOWGH
 

Arthoris

Odborník
Jn, ten dron je totální odpad!!!!, něco jako raketovné dělostřelectvo(ze současnosti), tohle se jim trošku dost nevydařilo. Jestli to nezachrání nástupcem Railu, tak jak psal Lord, jednotky z LB jsou celkem o ničem, využít se dá šampík, a někdy jezdec....
 

Karol19097

Turista
Dron sice létá krásně, ale má dostřel 1 :D Proti tomu na betě protestovalo hodně lidí - střelecká jednotka s dostřelem 1! :D
Ale všechny jednotky LB jsou lamy, vezmi na ně raily a jdou k zemi. Kolikrát jsou ve výsledku i horší, než jednotky předchozích dob.. HOWGH
No on dostřel 8 nebo kolik má robot není na střeleckou jednotku taky nic moc.. Když jsou jednotky z budoucnosti lepší než jednotky ledovky, přijde mi něco špatně.. včetně bitevních pevností..to mi taky přišlo jako parodie na tanková vznášedla. A tohle je zase další paskvil...
 

DeletedUser12887

Host
Tak nikdo nikoho nenutí aby to stavěl..
Úkol postav tuto budovu není povinný.
 

DeletedUser12887

Host
Tak ja osobně tyhle úkoly plnim prave cechovnima expedicema...kromě toho si myslím že času na plnění je do další části dost a dost..co se týče rekrutovani a vycházím hlavně teď z toho že je to diskuse o Době ledové..jako jinak samozřejmě až bude v eventu úkol postav základnu dracich dronu pak asi nezbyde nic jiného než ji postavit ale to tam bude těžko když eventy jsou i pro hráče kteří jsou třeba v době bronzové..
Jinak ja kromě bitevních pevností a šampiónů nepoužívám žádné jiné jednotky všechny bitvy se dají např..v expedicich ale i na mapě zatím porazit jednotkami z budoucnosti..
Nemůžu úplně souhlasit ani s tím že úplně na nic jsou rakety ze současnosti..znám hráče který s nima dovede bojovat a porazit třeba tanky současnosti beze ztráty..ale dá i to dost prace a zabere to čas...to je jasné..

Ad Dračí dron ja ho používat zatím nehodlám..ale jedna vlastnost mi tam přijde trochu zavádějící.
Létající..nemůže být zasažen Artilerii..ignoruje terén..přitom Rail gunem zasáhnout jde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Já už mám za úkol postavit základnu DD. Ale uklidni se,tohle nedostane nikdo z bronzovky,to dostaneš v rámci běžných vedlejších úkolů :D
Jinak celou mapu DL3 jsem projel vznášedlama, ztráta asi 4 jednotky. Mám pocit,že z toho dělají zábavu pro školky.Líp si zabojuju na D v ztřku :(

To,že rail ignoruje obranné bonusy jsi ještě nazaregistroval? :D
Doplňující otázka:Je krytí proti artilerii obranný bonus? :D
 

DeletedUser12887

Host
Já už mám za úkol postavit základnu DD. Ale uklidni se,tohle nedostane nikdo z bronzovky,to dostaneš v rámci běžných vedlejších úkolů :D
Jinak celou mapu DL3 jsem projel vznášedlama, ztráta asi 4 jednotky. Mám pocit,že z toho dělají zábavu pro školky.Líp si zabojuju na D v ztřku :
Tak ja se nebojím ☺
Bronzovou dobu uz mám dávno za sebou
Jinak souhlas jsem podobného názoru.
Ta mapa doby ledový mi přijde zatím vůbec nejjednodussi..to je naopak mnohem větší problém projít třeba ty mapy nižších dob.
 

DeletedUser2273

Host
Ahoj.Viete co presne znamena v pristave to dvojce?Donesie viac alebo skracuje 50% cas? A skusali ste toho metar josh?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru