Diskuze k 3. části Virtuální budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

traktorista

Odborník
Závěrečná část Virtuální budoucnosti bude spuštěna 6. února -- skutečně je závěrečná, další část virtuálu už ne?
 

DeletedUser14341

Host
Já se na tu novou VB těším jak malý děcko :) :) ale jak psal fmash.. Je to tak na dovolenou :D :D :D
 
No ta nová VB je něco mezi chrámem relikvii semenou bankou a alkatrazem ale pro bonus se bude muset hodně utočit.
Už vidím že sousedi se od zítřka začnou napadat pravidelněji.
a Jinak na BETĚ je psáno ve výzkumu jako další věk vesmírny věk mars tak asi se konečně v budoucnu doučkáme expanze do vesmíru :)
 

Dan 77

Veterán
Michalek: No zas tak hodně útočit ne, kromě sousedů je tu ještě plno příležitostí, kde bojovat (mapa, CvC, expedice), a ten bonus bude jen za prvních několik útoků po výběru produkce zásob v Himeji.

V oznámení je možná chyba, místo 200 zboží od každého jen 100 zboží od každého, ale třeba se to změnilo.

Jo a kde měli údajně psát, že vesmír nebude nikdy součástí FoE?
Já to teda nikde nečetl (maximálně při vydávání Ledovky to, že všechny epochy po Budoucnosti nebudou pohybem dál po časové ose, ale různé scénáře/aspekty v té vzdálenější budoucnosti, aby z toho nedělali úplně sci-fi), tak teda jestli to jiní zdejší přispěvatelé, od kterých to mám, četli na Betě nebo na blogu vývojářů? Znamenalo by to buď to, že si Vesmírným věkem šlapou vývojáři na jazyk, anebo že šlo jen o fámu, že vesmír prý ve FoE nikdy nebude. Každopádně mi bylo zřejmé, že pokud budou chtít vývojáři vydávat další a další epochy do výzkumu, nakonec se vesmíru prostě nevyhnou a teoreticky by jim v tom nemělo nic bránit, když v postmoderně je výzkum s názvem "Cesta do vesmíru" a když v epoše Budoucnosti je výzkumů týkajících se vesmíru hodně.
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
no mě by spíš zajímalo jak se někomu kdo je v Budoucnosti povedlo dát novou velkolepku co byla přidána před pár hodinama na Level 20. to je podle mě trošku divny
 

DeletedUser13620

Host
Na tom není nic divnýho :) jsou lidi co to maj i v mnohem nižší době. Stačí být aktivní, mít dost dia na plánky a surek + fb na koupi surek z virtuálky .
 

Dan 77

Veterán
Tak jak to dostaneš někam na lvl cca 36, nebo od kolikátého je nahazovací s Arcem i bez pojištění, tak už se to musí stavět zase samo, jen teda pořád shánět ty plánky...
 

RomanS24

Člen
Tak plánky na to už mám, tedka jen sehnat od někoho surky. což na Ečku nebejval problem ale tedka nějak je
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
nevím jak statní, ale ta nová jednotka (Mnich) je směšná = buď je to provokace od vývojářů nebo chyba v dovednostech = útok/dosah 1 ?

Porazím to snad, i tankama z moderny ???!!!
Za mě je to jednotka k ničemu - v obraně na nic a pro útok snad vůbec na nic ??!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru