Diskuze k A/B testu mobilních reklam

Fakt nevím ,co tu je za problém. ANO, by l to pro mě nezvyk ty reklamy a truhly,...to jo.. ALE....když ty reklamy nechcete , nemusíte na ně koukat přece....

stejně jako kdo nechce - nemusí kupovat dia ani foe plus....
Vůbec nechápeš důvod stížností a problému. Nejde mi o reklamy jako takové ať tam jsou, kdo nechce nic zaplatit a něco chce ať si reklamu pustí, žádný problém. ALE, problém je, že kdo si zaplatí 8 kil za foe plus má benefit a kdo si za stejné období (měsíc) koupí diamanty za X tisíc dostane kulový... Takže kdo platí víc, dostane míň, chápeš to?
 

matesov

Turista
Mobilní verze bude nejspíše odinstalována z tabletu i mobilu, abych za to, že měsíčně utratím prachy za diamanty, bez kterých to tady v určitých situacích nejde, ještě musel sledovat trapná videa, na to prostě nemám náladu a ani čas, abych trčel u posílení krčmy, musel sledovat 4 videa, abych dostal 5% bonusu na 4 hodiny, abych z 5 truhel/příhod dostal za 5 reklam 5x zásoby a podobně to opravdu nemám za potřebí.
Nic, mobilní verze je pro mne pase a pokud budu mimo PC, mám s hraním bohužel smůlu, páč na nesmyslné reklamy opravdu sledovat nebudu !!!
Hru hraji od jejího vzniku, ale tento krok mě nutí si hledat náhradu a to je opravdu smutné a to proto, kolik jsem do této hry nasypal peněz, protože jsem tom viděl smysl, právě proto, že tu nemusím sledovat trapné reklamy !!!
Nic, zjevně nová doba ??!!
 
Vůbec nechápeš důvod stížností a problému. Nejde mi o reklamy jako takové ať tam jsou, kdo nechce nic zaplatit a něco chce ať si reklamu pustí, žádný problém. ALE, problém je, že kdo si zaplatí 8 kil za foe plus má benefit a kdo si za stejné období (měsíc) koupí diamanty za X tisíc dostane kulový... Takže kdo platí víc, dostane míň, chápeš to?
Přesně, přitom by asi stačilo, že by do každého dia baličku přidali bonus x dní mikrobonusů bez reklam. Mikrobonus říkám záměrně, protože dostat 2 FB za 30s reklamy je opravdu výsměch.
 

Tommy Angello

Dopisovatel
Můj názor je prostě ten, že:

1) kdo CHCE ať na reklamy kouká a kupuje dia atd.
2) kdo NECHCE ať na reklamy nekouká a nekupuje dia atd.

hotovo...
 
Naposledy upraveno:

Tommy Angello

Dopisovatel
Mobilní verze bude nejspíše odinstalována z tabletu i mobilu, abych za to, že měsíčně utratím prachy za diamanty, bez kterých to tady v určitých situacích nejde, ještě musel sledovat trapná videa, na to prostě nemám náladu a ani čas, abych trčel u posílení krčmy, musel sledovat 4 videa, abych dostal 5% bonusu na 4 hodiny, abych z 5 truhel/příhod dostal za 5 reklam 5x zásoby a podobně to opravdu nemám za potřebí.
Nic, mobilní verze je pro mne pase a pokud budu mimo PC, mám s hraním bohužel smůlu, páč na nesmyslné reklamy opravdu sledovat nebudu !!!
Hru hraji od jejího vzniku, ale tento krok mě nutí si hledat náhradu a to je opravdu smutné a to proto, kolik jsem do této hry nasypal peněz, protože jsem tom viděl smysl, právě proto, že tu nemusím sledovat trapné reklamy !!!
Nic, zjevně nová doba ??!!
k tomu nevidím důvod, hraji jen na mobilu a nikdy jsem si tím neměl problémy.....pokud se někomu hra nelíbí, nemusí jí hrát...
 

DanielCZ84

Komentátor
Lidí nezlobte se na mě ale fakt to nehrajte když nedokážete nekliknout na věci co spouští reklamu :)... A po 5 letech nedokážete klikat na správné věci a evidentně vám to každý den samo táhne prst na truhlu s reklamou.:).. To budete fakt profi hráči .

Reklama nikoho obtěžuje, je čistě dobrovolná, hrají 90% na mobilu, aplikaci považuji oproti prohlížeči za velmi povedenou. Občas večer když jdu dělat na PC CVC posbírám truhlu bez reklamy, pustím si navýšení v krčmě, a ráno na mobilu pustím u hromadné motivace reklamu...a víte co..vůbec nic:)
 

DanielCZ84

Komentátor
Přesně, přitom by asi stačilo, že by do každého dia baličku přidali bonus x dní mikrobonusů bez reklam. Mikrobonus říkám záměrně, protože dostat 2 FB za 30s reklamy je opravdu výsměch.
Kdo tě nutí na ty truhly klikat?? Kvůli 2 bodům ??... Ta truhla není k žádnému úkolů ani hraní důležitá proč na ni klikáš?? Neumíš se ovládat ???
 

Budik

Dopisovatel
Tady jde o ten princip, že ten kdo kupuje dia, už do hry investoval a nemá se mu co ukazovat reklama. Takhle je to u většiny mobilních her.

Jen tady z toho chtějí vyždímat maximum, každej měsíc jako předplatné, tfuj.

Neříkám, proč to tam nedávat lidem, kteří do hry nedali třeba minimálně nějakou částku...
 

DanielCZ84

Komentátor
Tady jde o ten princip, že ten kdo kupuje dia, už do hry investoval a nemá se mu co ukazovat reklama. Takhle je to u většiny mobilních her.

Jen tady z toho chtějí vyždímat maximum, každej měsíc jako předplatné, tfuj.

Neříkám, proč to tam nedávat lidem, kteří do hry nedali třeba minimálně nějakou částku...
Ty ale stále nechápeš jednu věc když vyjde velká hra na PC, vývojáři ji udělají hráči zaplatí, chvíli se hraje a jde se k jiné hře. Jenže toto je full servis hra s podporou 10 let. Ty lidi co jí dělají chtějí plat jako každý jiný. Nemyslím že u toho ho sedi jeden člověk za 15 měsíčně. Jo je fajn že někdo zaplatil , ale to bylo v tu danou chvíli. Mraky ackovych her jako wow má měsíční předplatné. Mraky her na PlayStation má měsíční předplatné. Mraky her ma kosmetické mikrotransakce....každý dobrý podnikatel se snaží vydělat peníze , já to prostě chápu. A tím víc když je to 100% dobrovolne a navíc..stále se to testuje
konečná podoba to stále neni
 

DanielCZ84

Komentátor
Na druhou stranu abych se jich uplne nezastával foe plus je čistá zlodějina a ceny diamantů pokud nejsou plus 200% navíc taky...takže pro mě jako morální podpora vývojářů těch pár reklam vidět je přijatelnější než jim dávat za foe plus, nebo diamanty bez slevy.

A lidi co nikdy nic nekoupili a ještě tlamuji na dobrovolné reklamy ať radši jdou ty nikdo nepotřebuje :)...jsou jen mrtvá zátěž serveru :) který pokud nevíte taky provoz není zadarmo
 

DeletedUser

Host
Mraky ackovych her jako wow má měsíční předplatné.
Nevím, v které realitě žiješ, ale WoW je už pár let dead hrou. Navíc kdo sleduje trendy herního světa, tak ví, že dnes se u MMORPG her používá spíše styl zaplať jednou, hraj pořád + ingame cosmetics store. WoW není Ačková hra :D Ono obecně porovnávat browserovou hru (ať už s appkou na telefon, nebo bez) a herní titul stavěnej na vlastním enginu, není zrovna náznak toho, že bys tomu nějak extra rozuměl.

Mraky her na PlayStation má měsíční předplatné.
Tady mám pocit, že si pleteš předplatné hry a Store Passy, kde máš za symbolické měsíční předplatné (které cenově nesahá ani po paty ceny forge plus) přístup k velkému počtu titulů.

Ke zbytku se vyjadřovat nebudu, protože bych začl být těžce subjektivní.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DanielCZ84

Komentátor
Nevím, v které realitě žiješ, ale WoW je už pár let dead hrou. Navíc kdo sleduje trendy herního světa, tak ví, že dnes se u MMORPG her používá spíše styl zaplať jednou, hraj pořád + ingame cosmetics store. WoW není Ačková hra :D Ono obecně porovnávat browserovou hru (ať už s appkou na telefon, nebo ne) a herní titul stavěnej na vlastním enginu, není zrovna náznak toho, že bys tomu nějak extra rozuměl.


Tady mám pocit, že si pleteš předplatné hry a Store Passy, kde máš za symbolické měsíční předplatné (které cenově nesahá ani po paty ceny forge plus) přístup k velkému počtu titulů.

Ke zbytku se vyjadřovat nebudu, protože bych začl být těžce subjektivní.
To že je nějaká hra mrtvá pro tebe neznamená že ji nehrajou jiní, dokud budou vydávat nová rozšíření a lidé je budou kupovat a vydělá si to na sebe nic není mrtvé....a porovnávat browser hru a PC... Forge jede 10 let a stále je to hra
velmi uspěšna pro masy lidí..opakují já prostě nechápu proč to hrajete když nejste spokojeni
 
Jak píšu nemám vůbec nic proti reklamám. Jde o princip proč kdo zaplatí 750 korun za FOE plus má mít výhodu proti někomu kdo si zaplatí za 2000 diamanty? A kdo neplatí nic ať má reklamy... Jde mi o to úplně nefér zvýhodnění za zbytečný FOE plus.... Prostě kdo platí má mít hru bez reklam a hotovo. A o té full time podpoře, minimálně v Čechách bych trochu polemizoval
 
Nahoru