Diskuze k aktualizaci 1.102

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

čtrnáct dní uplynulo a je tady další aktualizace, tentokrát s pořadovým číslem 1.102. Celý obsah nové aktualizace si už teď můžete přečíst v oznámení na fóru. A my už se teď těšíme na vaše reakce.
 

DeletedUser13620

Host
Jenom doufám, že to bude obsahovat i opravu nečitelnosti popisků na tabletech. Dát bílé a světle zelené písmo na světlounce šedivý podklad to byl nápad za všechny peníze.
 

DeletedUser13750

Host
V mobilnej verzii by mohli dať možnosť posúvať mapu vyššie, provincie ktoré sú celkom navrchu mám problém otvoriť..
 

DeletedUser13620

Host
Jo reinstalace pomohla ale vzhledem k tomu, že jsem na tom takhle nebyl sám mohli by si to hoši z INNO trochu ohlídat.
 

DeletedUser12887

Host
Tak to ja viděl problém i dole třeba v koloniální době jedna provincie úplně vpravo dole a taky není moc vidět.
 

Zelda

Člen
Tak máme po updatu a na strategické mapě se mi nezobrazuje ani ikona průzkumníka, ani zbývající čas k dokončení přesunu...
 
Po aktualizaci dnes není funkční v expedici ikona při výskytu relikvie. Už u třech lidí z cechu, všichni hrají na tabletu ( iPad). Na podporu hlášeno též.
 

zelvanator

Psavec
teď po poslední aktualizaci nemůžu mít puštěný víc jak 3 šepty, už jdou jenom dva... co to zase je za hloupost?
 

DeletedUser14298

Host
  • Lordovo sídlo, které jste měli možnost získat za dokončení události Sir Arthur Conan Doyle, už bude při použití tlačítka pomoc upřednostňováno stejně jako ostatní speciální budovy.

Dobrá práce. Ještě by se toto upřednostnění mohlo udělat u budovy z jarní události. Přesněji u - Jednopodlažní pagoda.

Jinak potvrzuji to co je napsáno již výše. Také mi nefunguje ikona skrz výskyt relikvie v CE a nezobrazuje se ikona průzkumníka.
 

DeletedUser12887

Host
Co se plynulosti hry tyce je po nové aktualizaci silne v podprumeru nejspíš skrz tropickym bourim a vedru.

Pagodu tam nevim

Jenom doufám, že to bude obsahovat i opravu nečitelnosti popisků na tabletech. Dát bílé a světle zelené písmo na světlounce šedivý podklad to byl nápad za všechny peníze.
Souhlas to prostě viditelné není.
Pak jediná otazka nastává zda li to viditelné byt mělo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru