Diskuze k aktualizaci 1.108

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser14058

Host
Tohle, ač se to pravidelně objevuje při každé aktualizaci, celkem spolehlivě pobaví:
"Pracovali jsme i na spoustě vylepšení, která zajistí větší stabilitu hry po technické stránce."
Kdyby se po každé aktualizaci hra víc a víc nesekala, ev. se podařila načíst až po několika restartech, byla by tahle hláška úsměvná. Takhle spíš vyvolává dojem, že si z nás děláte srandu. Ano, já vím, po několika dnech se to pomalu začne usazovat a jakž takž fungovat. A v tom momentě dajde k dalšímu "vylepšení" a je to tu znova. Z mého pohledu by bylo ideální, kdyby žádné aktualizace neprobíhaly..
 

peepee77

Veterán
Hele já fakt netuším kde ten problém vězí, ale mně hra naběhne na první dobrou a to mám otevřený 4 světy najednou. Dokonce na 2 světech mám zapnutý animace.
Až když bojuju tak mi po čase spadne flash, ale to je prostě flashem.
 
Asi by si to chtělo nechat odvirovat počítač :D Jelikož todle nebude normální :D Mám hru otevřenou ve 3 záložkách a k tomu kolem dalších 40 záložek a některé taky flash a problém nemám. Flash mi spadne tak jednou za dva dny když na pozadí ještě zapnu něco co sežere paměť.

Takže doporučuji aktualizovat flash a projet počítač na přítomnost virů a červíků. No a v extrémním případě přeinstalovat wokna.

Ale když se člověk podívá na to kolik falsh žere tak za posledních pár aktualizací je trend spíše snížení paměti, takže za mě plus. Což ale některé další aktualizace zase změní jelikož zajisté přijde do hry několik grafických vylepšení :D
 

Svatej

Legenda
No já spíš narážím na problém který pozoruju už asi tři čtvrtě roku, kdy se mi rozchází ukazatel množství diamantů na jednotlivých světech. Občas se to srovná, chvíli to trvá a pak se to zas rozhodí na den dva... o_O No a po fázi "babo rad´"
(promiň supporte, vím že nejseš baba a žes mi skoro nic neporadil, ale nějak jsem to nazvat musel:D)
přišla fáze "kompletní cleening prohlížeče" která snad toto řeší, nicméně.... není to jaksi uživatelsky pohodlné řešení.... každý týden dva vymazávat všechny data z chromu...:(
 
Chrome podporuje vymazání všech dat jen pro jednu specifickou stránku :)
A té dovoluje zakázat specifickým stránkám ukládat cache :)
 

DeletedUser11297

Host
Aktualizace nic moc, víc se těším na ty denní výzvy. Jen mě teď štve, že jsem z inventáře smazal všechny přebytečné budovy do setů, které jsem nestihl zkompletovat a ony ty budovy půjdou získat z těch výzev. :( Na Cirgardu jsem takto smazal celou japonskou sadu bez zenové zahrádky. :D
 
Jo když je někdo "chytrej" že :D :D
Jako kdyby měl inventář nějaké omezení na kapacitu tak to pochopím, ale nikdy jsem nepochopil jak někdo může smazat budovu co dostal z eventu. Kdyby to bylo něco co se dá běžně sehnat tak to je ok, ale stejně :D
Nechci nijak srovnávat hru se životem a podobně, ale malé rýpnutí a přirovnání si neodpustím: "Mazaní v inventáři mi připadá jako pálení nábytku, který momentálně nechci využívat."

Napsal bych k tomu i nějaké to poetické vysvětlení, ale ať si to každý přebere sám.
 

DeletedUser12887

Host
Jasně, když se budou moct získat hned v dalším eventu :)
 

Svatej

Legenda
S pravděpodobností opilého ciklisty na kruháči tě to potká. :D:p
Ale neboj, v té truhle je 40% šance že místo částí sady dostaneš 30 FB nebo kolik... :D
 

Svatej

Legenda
Jo když je někdo "chytrej" že :D :D
Jako kdyby měl inventář nějaké omezení na kapacitu tak to pochopím, ale nikdy jsem nepochopil jak někdo může smazat budovu co dostal z eventu. Kdyby to bylo něco co se dá běžně sehnat tak to je ok, ale stejně :D
Nechci nijak srovnávat hru se životem a podobně, ale malé rýpnutí a přirovnání si neodpustím: "Mazaní v inventáři mi připadá jako pálení nábytku, který momentálně nechci využívat."

Napsal bych k tomu i nějaké to poetické vysvětlení, ale ať si to každý přebere sám.
Já spíš doufám, že jednoho dne zavedou nějakou tržnici s věcma z inventáře za FB. :D To je taky důvod proč si nechávám 32 strážných ohňů a 11 posvátných stráží nebes...:rolleyes: Doufám že to do hry přidají dřív než umřu stářím. :D
 

DeletedUser11297

Host
Jo když je někdo "chytrej" že :D :D
Jako kdyby měl inventář nějaké omezení na kapacitu tak to pochopím, ale nikdy jsem nepochopil jak někdo může smazat budovu co dostal z eventu. Kdyby to bylo něco co se dá běžně sehnat tak to je ok, ale stejně :D
Nechci nijak srovnávat hru se životem a podobně, ale malé rýpnutí a přirovnání si neodpustím: "Mazaní v inventáři mi připadá jako pálení nábytku, který momentálně nechci využívat."

Napsal bych k tomu i nějaké to poetické vysvětlení, ale ať si to každý přebere sám.

Tak jsou budovy, které si v inventáři nechávám (strom lásky, hřbitov, tuláky, svatyně), ale proč bych si tam měl nechávat budovy, které nekompletní dávají zanedbatelné věci a jejich možná kompletace by nastala až za rok (pokud vůbec). To, že budou nějaké denní výzvy, nebo že v nich vůbec bude možné tyto odměny získat, nevěděl nikdo. A abych měl inventář plný nesmyslů, na to se můžu vykašlat.
 

DeletedUser3139

Host
Já spíš doufám, že jednoho dne zavedou nějakou tržnici s věcma z inventáře za FB. :D To je taky důvod proč si nechávám 32 strážných ohňů a 11 posvátných stráží nebes...:rolleyes: Doufám že to do hry přidají dřív než umřu stářím. :D

Tak pokud jseš v kojeneckém věku, tak ti mohu skoro garantovat, že až budeš v důchoďáku, tak na tuhle tržnici bude dvoudenní zájezd.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru