Diskuze k aktualizaci 1.110

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

ve středu 20. 9. vás čeká další aktualizace. Poměrně obsáhlá aktualizace přinese řadu vylepšení a oprav chyb. Změn se dočkají nejen velkolepé budovy, ale také město, budovy, jednotky či cech. Podívejte se na celou aktualizaci v oznámení a napište nám, co si o tom myslíte.
Budeme se těšit na vaše názory.
 

DeletedUser14703

Host
Oprava chyby se zobrazením bodů nového přítele - palec nahoru
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
mám podmět pro vývojáře= tato novinka:
Připravili jsme pro vás nové okénko příspěvků do velkolepých budov a to jak pro prohlížeč, tak pro mobilní aplikaci.
je určitě super inovace a dobrá věc, už jsem se naučil jí využít, ale bylo by dobré, aby byla možnost body kupovat i za mince přímo z VB
tedy, když je možnost požít body z balíčků nebo za DIA, tak by to mohlo jít i za mince přímo z VB ( kup 1 bod, 5 bodů nebo 10 boů ) = takto musím VB zavřít, nakoupit body přes lištu a zase se vrátit do VB a takto pořád dokola

a něco podobného by se mohlo zavést i ve výzkumu - kde to neustálé přebíhání no inventáře pro balíky, nebo do lišty pro zakoupení bodů na náladě zrovna nepřidá ::)))

P.S. - omlouvám se za duplicitu (ve fóru k předchozí aktu.), ale myslím si, že je to užitečná věc k zamyšlení ? :))
 

DeletedUser14582

Host
jj, potvrzuji že mám to samé. Je to stejné jako nedávno u příspěvků do VB.
 

DeletedUser12887

Host
U výroby pres MT v OB není viditelné okénko výroby 7x4 Fytoplankton
Např. Biosvetla (podmořska výzkumná laboratoř), je viditelné vše.

Ty body a nákup by asi nebyl úplně super, uz takhle se cítí někteří okradeni, což je nesmysl, ale byla by potřeba možnost výběru.. nákup za mince nebo použití z inventáře nebo lišty.
Ale za me palec nahoru, otázka zda se to někdy aplikuje do hry.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru