Diskuze k aktualizaci 1.111

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

je tady prostor pro diskuzi k další aktualizaci. Na tu se můžete těšit už ve čtvrtek 5. října. Všechny změny a opravy chyb najdete v oznámení.
Napište nám váš názor.
 

DeletedUser14703

Host
Milý ježíšku, už před dlouhou dobou jsem dostal oznámení o incidentech při spouštění hry po aktualizaci, jenže pro ně stále jen pláču.
Přesto, že noví hráči v cechu je dostali - to není féér !!! :(
Hezký den :p
 

Svatej

Legenda
Tak pro mě konečně nějaké zajímavé achievmenty. :D Schválně jestli dám platinovou nefritovku pod 3 týdny expedic :D
 

DeletedUser13678

Host
Dnes jsem aktualizoval na mobilu a po grafické stránce opravdu "paráda". Hra bývala graficky na úrovni, ale teď začíná připomínat slabikář. Začalo to minulou aktualizací a graf. změnou u velkolepek, přes okénka úkolů a teď při rozkliknutí kasáren. A u chatu dát místo tlačítka odeslat papírovou vlaštovku, to je také určitě jedna z věcí, bez které by se hra neobešla. Podotýkám, že hodnotím grafickou úpravu novinek, nikoli funkčnost.
 

DeletedUser14298

Host
A já zas naopak jsem s grafickým provedením velmi spokojený. Je to úhlednější a celkově to vzbuzuje lepší dojem.

Každopádně bych měl jednu připomínku. Nevím jak na PC, ale na mobilní verzi se nezobrazuje doba, ze které by budova měla být . Možná je to naschvál, že to tam nechtěli nikam cpát, ale to že musím jít vždyť do inventáře abych si zjistil z jaké doby ta budova je mi přijde trošku omezující.

tpnah49.png
 

DeletedUser7728

Host
Možná je to přehlednější, ale oči trpí!!! Je to přímo pohled do světla! o_O
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru