Diskuze k aktualizaci 1.113

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser11317

Host
Vážení hráči,

ve čtvrtek 2. listopadu se můžete těšit na aktualizaci s pořadovým číslem 1.113. Na všechny změny, vylepšení a opravy chyb se můžete podívat v oznámení. A jako vždy se těšíme na vaši zpětnou vazbu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11297

Host
Oh boy. Sotva jsem dovyráběl medaile na předchozí rozšíření, je tu další. :D No při nejhorším aktvuji svých 13 farem (ne, že bych se chlubil :p) a snad to půjde rychleji. :D Teď jen dostat podobnou nabídku na dia, jako Lord, ať můžu i nakupovat. Ale vzhledem k tomu, že pár dní zpět mi naskočilo +40% a já je nevyužil, tak nemyslím, že by mi do 2.11. ještě nějaká přišla. :(
 

DeletedUser14058

Host
Jen takový hloupý dotaz - budou opraveny chyby, které přinesla minulá aktualizace ?
Asi ne, že...
Jen tak namátkou - ztratilo se hlášení po dobytí území, po každém boji je hráč vykopnut až na mapu kontinentu, při návštěve vlastního cechu jsem pokaždé tvrdošíjně směrována na profil atd...
 

DeletedUser14042

Host
Toto to ukazuje :)
 

Přílohy

  • Screenshot_2017-10-31-17-53-00.png
    Screenshot_2017-10-31-17-53-00.png
    314,5 KB · Zobrazení: 9

Svatej

Legenda
HENZIS: Snad ne z Plzně? :D
Ten odkaz v tomhle vlákně, úplně v prvním příspěvku který by tě měl přesměrovat na oznámení v sekci oznámení. ;)
 

DeletedUser14042

Host
Hele dotaz, ctu tam o snizeni bodu u levelovani krakena.. dostanou nějakou nahradu ti co ho postavili za plnou palku ?
 

Svatej

Legenda
Čéče, já doufám že ne. Body do žebříčku se počítají z rozměru budovy, tipu budovy, zboží potřebného ke stavbě a investovaných FB... Nevím co by na tom mohli změnit, nebo měli.
Takže DOUFÁM že se to týká množství FB na jednotlivé lvl (což by ale částečně snížilo i ohodnocení budovy v žebříčku)
 

DeletedUser14042

Host
ah, moje chyba :) a on kraken dával nějak moc nebo málo ? nějak to nesleduju
 
Jasně tam zní

  • Množství bodů do žebříčku, které poskytuje velkolepá budova Kraken, bylo upraveno do srovnatelné hodnoty s ostatními velkolepými budovami dané éry.
Takže se jedná o body do žebříčku, které se myslím nastavují ručně jako všechno ostatní, takže to jen upravili.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru