Diskuze k aktualizaci 1.118

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

druhá aktualizace v novém roce je tady! Těšit se můžete na několik změn a spoustu oprav chyb. Co všechno vás s novou aktualizací čeká? Přečtěte si oznámení.
 

DeletedUser10569

Host
Kde je ta oprava Exploreru?
Bohužel na bitevním poli je to nehratelné. Pohyb jednotek zasekaný stejně jako zvuky. Navíc nově dlouhý zásek před započetím nabíhání hry, dokonce mi to i padlo.
Tolik let mi to na Exploreru frčelo, i v CvC jsem dokázal vkládat obrany mezi oblehy a teď tou 1.117 to zcela zazdili. Chrom je pro CvC nepoužitelný, seká se a EDGE musím aktualizovat skoro každou druhou minutu.
 

DeletedUser12887

Host
Nejsem si jistej jestli to patří sem, ale od nové aktualizace zase divně poskakuje ta lišta přátel..
Dřívě to jelo plynule jeden avatar za druhým, teď vždy to skočí o 5 pět okének najednou.
Nevím jestli to byl záměr, možná je to nezvyk, ale doteď mi to přišlo víc user friendly.
 

DeletedUser12887

Host
No to je přesně to co jsem měl na mysli to cukání dříve to šlo plynule teď mi to přijde takové těžkopádné..
 

Joxer

Psavec
Dělá mi to samí. Cukání a nepříjemnej pohyb.
Pokud skočím tou lištou se sousedy o 5, tak chvilku musím počkat, než mi naskočí ikonka s tím, že můžu vstoupit do hospody. Zezačátku tam mám ty hodiny, které znázorňují plnou hospodu, nebo to, že tam ještě sedím. Ikonka se mi změní až po 2-3 sekundách. Před aktulkou bylo vše v okamžiku po přesunu na nové sousedy.
V bitvě umřel jeden voják dvakrát. Jak jsem ho sejmul, tak lehnul a zmizel a na to se zved a znova umřel. Jen animace, výsledek v pořádku. V závěru tam nemám nějakou chybu, ale ten pohyb je fakt nepříjemnej.
 

Dan 77

Veterán
Kromě toho, co už bylo řečeno k downgradu :) :
V popisu aktualizace se u Semenné banky slovem "nižší" myslí "vyšší"? (dávalo by to logicky smysl)
A příčinou těch jednotek s životem 0 na začátku bitvy asi není bonus První úder z Krakena, protože ten problém byl ve hře už mnohem dřív.
 

DeletedUser13678

Host
Po této aktualizaci se na mobilu posunuli tuláci v armádě až na samý konec, takže po každé bitvě musí hráč neustále posouvat, aby si vyměnil zdravé tuláky za zraněné, příp. zabité. Opravdu super "vylepšení". Nevím, komu mohlo vadit, že byli hned po ruce...
 

dudasek

Znalec
tuláci nemají žádný věk,tudíž jsou na konci-takto to vždy bylo na pc-jestli to bylo na mobilu jinak byla chyba a musela být opravena :))
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
ten nekonečný = zaseknutý zvuk v bojích je děs, zvuky při ojích mám rád, ale tohle je děsné, nedá se to poslouchat !!!
 
Nahoru