Diskuze k aktualizaci 1.119

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

Fotřík 1.

Komentátor
Menu vyroby v mobilni aplikaci mi prijde strasne neprehledne, neni na prvni rychly pohled poznat, ktera jednotka chce "vyrobit" a ktera jen uzdravit. Nebyt potvrzovaciho okna na utratu diamantu, uz jsem o spoustu z nich prisel omylem s uzdravovanim. Ze to chcete preklopit i do PC verze je pro me velmi spatna zprava. :-/
 

DeletedUser13526

Host
Kam se poděly informace o speciálních schopnostech jednotek z okna vycvičení jednotek? :(
 

DeletedUser7728

Host
POZOR!!! Přišel jsem na vážný bug (chybu) - chtěl jsem smazat buňkový dům a smazalo mi to 2*věci najednou - buňkový dům a cestu na jiných místech (musel jsem hledat kde chybí)!!!:(
Je to problém průsvitnosti / vrtev - děláš 1*operaci a smaže to 2*věci, tj.udělá 2*operace a jen náhodou přijdeš, že se něco stalo!!!:(
BTW.Pokud mi chcete odepsat o pročištění PC/NTB, cache...ani mi neodepisujte!!! :confused:
 

DeletedUser11843

Host
Místo vymýšlení nesmyslů jako nová grafika atd. By se měli spíš zaměřit aby na mobilu byly dostupné stejné funkce jako na pc. A mohli by už konečně odstranit tu otravnou animaci stolu při navštívení krčmy.
Naprosto souhlasím. A také se nezobrazuje, co jsem komu vyplenila, nebo se to místo nad budovou zobrazí na druhém konci města. Tak mě napadá, jestli nevyplením dvě budovy najednou?
 

Svatej

Legenda
POZOR!!! Přišel jsem na vážný bug (chybu) - chtěl jsem smazat buňkový dům a smazalo mi to 2*věci najednou - buňkový dům a cestu na jiných místech (musel jsem hledat kde chybí)!!!:(
Je to problém průsvitnosti / vrtev - děláš 1*operaci a smaže to 2*věci, tj.udělá 2*operace a jen náhodou přijdeš, že se něco stalo!!!:(
BTW.Pokud mi chcete odepsat o pročištění PC/NTB, cache...ani mi neodepisujte!!! :confused:
Jde o chybu s proklikáváním vrstvy - stává se mi to poměrně často. Jde o cestu či budovu která je přímo pod tlačítkem "smazat budovy"
v případě cesty se neukazuje potvrzovací okno a smaže se rovnou, v případě budovy to vyhodí dotazovací okno.

Nejedná se o žádnou novotu. Tuhle konkrétní chybu pozoruju u hry asi 3 roky. :mad: Občas jí opraví jen aby se po několika aktualizacích opět objevila.
 

DeletedUser4749

Host
Narazil jsem na další problém. U těch nových (nechutných) oken výroby. Pokud nemáte požadované zboží pro výrobu ve skladu, automaticky je zboží koupeno za diamanty. Pokud nemáte nastavení upozornění na útratu diamantů, celkem rychle o ně zbytečně přijdete.

Ještě k těm oknům. Celkem oceňuji, že se mohu podívat, jaká výroba zrovna probíhá, ale nejsem rád, že se ztížilo zrušení výroby.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru