Diskuze k aktualizaci 1.120

DeletedUser11317

Host
Hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.120 je tady! Těšit se můžete na několik změn, vylepšení a spoustu oprav chyb. Ve změnách vás čeká úprava funkce „Uzdravit jednotku“. Co dalšího aktualizace přinese si můžete přečíst v oznámení.
 

Zelda

Člen
Přidání Síní slávy do prioritního seznamu jednoznačně vítám (třeba už nebudu mít důvod nadále denně obcházet 80 členů cechu ručně) a hlavně bych si přál, aby přechod na HTML5 proběhl opravdu JIŽ BRZY. Flash Player mi už funguje leda na Mozille o několik verzí starší než je nejnovější - a FoE je víceméně jediným důvodem.
 

Svatej

Legenda
Síně jsou fajn, změna platící denní výzvy je fajn, zbytek... hele, já to shrnu slovy věčného Mrzouta: "brbly brbly". ;)
Zelda: ZDE máš jmenný seznam důvodů, proč to dřív jak za půl roku nebude. ;) a to jsou jen ty známé chybičky.
 

DeletedUser13678

Host
Po dnešní aktualizaci na mobilu na verzi 1.120.2 se mi na cesty po 3 měsících vrátily incidenty. Bylo jich hned 7 najednou. Takže tam zřejmě nějaký problém byl a touto aktualizací se vyřešil.
 

DeletedUser4749

Host
Ještě vyřešit problémy vzniklé při minulých aktualizacích. Hlavně sekání hry v Opeře a zvuková smyčka v boji.
 

DeletedUser7728

Host
1.120 (i její oficiální opravy 1-3) je nejhorší aktualizace po dlouhé době - tolik omluv a na tolika místech jsem v životě neviděl :eek:
"Omlouváme se, došlo k interní chybě. Zkuste to prosím později."
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru