Diskuze k aktualizaci 1.121

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
To znamená co v praxi to mazání města ?
hraju všechny světy, všude jsem utratil třeba peníze za vývoj a teď se mi smaže takže budu mít na tom jednom světě 4x silnější město ?
nebo spíš to mám chápat tak, že si neaktivní hráč může smazat město a aktivnímu zůstane dál.

to je atualizace jak stehno

a vyřeší se třeba to, že mi chybí okolí města ?
a kdy ?
příklad: http://prntscr.com/imriuo
to je normální jev ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
petrpivoj: Můžeš to chápat tak, že supportíci z celého světa si už vyklikali karpální tunely z toho, jak ručně mazali města (a účty) hráčům kteří je o to požádali. ;) No a jelikož jim tento způsob trávení léta připadal poněkud nevhodným, tak to hodili na hlavu hráčům samotným. :p

To asi bude "omylem" smazaných účtů. :D

carameels: Kdy můžeme čekat oceánku? Dle bety by měla přijít ještě v průběhu tohoto eventu...
 

DeletedUser12887

Host
njn tak ok, ale já hraju aktivně všude nic mazat zatím nechci a přesto nemůžu třeba hrát incidenty, protože nemám okolo města nic kromě zelený louky, kde chybí všechno

jinak jestli si stojím na vedení nevím, ale tak mi to vysvětli
je tam otazník tím pádem to byla otázka
 

Svatej

Legenda
Tak ale to musíš řešit se supportem a ne spamovat fórum. ;)
Tady ti můžeme pofoukat bebí, říct jakej seš chudáček, nebo tě naopak poslat někam, ale pomoci se nedočkáš. ;)
Už jenom proto, že podáš-li tonoucímu pomocnou ruku, stáhne tě do vody taky. :p Díky ale pomáhání tonoucím v tomhle případě ponechavám jiným :D
 

DeletedUser12887

Host
no je mi to jedno nicméně pak tvrďte že se tu na to nikdo neptal
aktualizace jako taková nic moc jestli jde přímo o to
já nic pofoukávat nepotřebuju, vidím, že to prostě nefunguje jak by mělo, když je vám to jedno utvrzujte se v tom, že je v pořádku

jako sorry, ale to co je přímo v těch opravách chyb jsem vůbec nevěděl, že s tím byl problém, ale co vidím jako problém tu můžu rovnou poslat:

http://prntscr.com/imrxzd
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nemužu se přihlasit stale mě to piše když zadam meil že takovy mail neexistuje
Mám tentýž problém, nefunguje zadání nicku, zadání mailu, ukazuje se dvojí, buď neexistující hráč, nebo problém připojení k serveru. Už jsem to hlásil na podporu.
 

Přílohy

  • Screenshot_1.jpg
    Screenshot_1.jpg
    28,9 KB · Zobrazení: 5
Nahoru