Diskuze k aktualizaci 1.122

DeletedUser11843

Host
Nic se mi neaktualizovalo. (PC) Stále mám verzi z 21. 3. se všemi chybami. Sekání bojů, proklikávací tlačítka, okno s úkoly spadlé pod obrazovku, zvukové smyčky, nefunkční přehrávání záznamu bitvy...
 

Svatej

Legenda
S tímhle nemají cookies co dělat. ;) Tuhle radu slýchám už pár let a už pár let vím, že i kdyby byl prohlížeč čistý jak nemluvně, stejně je mi to k.... ničemu. ;)
Proklikávání vrstev - chyba kterou pozoruju 3tím rokem.
Zasekávání / zacyklení zvukové smyčky v boji - chyba kterou poslouchám 3tím rokem.
Neplynulost CvC především v období po přepočtu - chyba hlášená od doby co CvC spustily.
Rozdílný ukazatel množství diamantů na jednotlivých světech - chyba kterou pozoruju už asi rok.

Na žádnou z těchto a mnoha dalších chyb nemají cookies vliv.
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
To třeba nemají, ale já třeba takové problémy nemám, tak jak je možné, že to dělá jen někomu? Mám celkem staré PC, hraji na různých prohlížečích (i když nejčastěji na Chrome) a nikdy jsem se s tím nesetkal. Pravda CvC nehraji, ale ostatní?
 

DeletedUser5384

Host
No,hele,jsem bordelář,sušenky jsem nemazal ani nepamatuju,hraju na starým ntb s Intel I3, taky na chromu a dělá to občas kusy. Pak najednou je to zas OK. Jeden den jedou boje jak z praku,motivace v poho,další den je to běs. Takže svádět to jen na sušenky je hloupost. Chtělo by to, možná, aktualizaci i univerzálních odpovědí :)
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Samozřejmě jsou ve hře chyby a vždycky budou, nikdo a nic není dokonalé (krom vlastních dětí ;D ), každopádně spousty lidí píšou problémy a častokrát jsou to jen drobky a neaktualizovaný software. Ale ano, ani to na některé chyby bohužel nestačí...
 

DeletedUser3139

Host
Tak sice vím, že mi to je absolutně na to... na nic, ale podpořím kolegy. Pokud hraji na NB, tak potvrzuji, že spolehlivě funguje to, co jsem okopíroval tuším od Lorda:
1.Proklikávání vrstev - chyba kterou pozoruju 3tím rokem.
2.Zasekávání / zacyklení zvukové smyčky v boji - chyba kterou poslouchám 3tím rokem.
3.Neplynulost CvC především v období po přepočtu - chyba hlášená od doby co CvC spustily.
Proto jsem to už na NB vzdal a hraju na tabletu, tedy hlavně kvůli bodu č.3.
Tady to sice funguje, ale zase mi hra nefunguje přes doporučovaný prohlížeč, takže cvc a další nechodí.
Z toho vyplývá, že to kukíci asi nebudou. ;)
 

DeletedUser7728

Host
Potvrzuji min.tyto epochální chyby trvající roky:eek:
Proklikávání vrstev - chyba kterou pozoruju 3tím rokem. :eek:
Zasekávání / zacyklení zvukové smyčky v boji - chyba kterou poslouchám 3tím rokem.:eek:
Neplynulost CvC především v období po přepočtu - chyba hlášená od doby co CvC spustily.:eek:
Rozdílný ukazatel množství diamantů na jednotlivých světech - chyba kterou pozoruju už asi rok.:eek:

Na žádnou z těchto a mnoha dalších chyb nemají cookies vliv.o_O:eek:
 
Nahoru