Diskuze k aktualizaci 1.122

DeletedUser13429

Host
No, mě aktualizace v AppStore ještě nedorazila ale jak to tak čtu, asi s instalací počkám .. :confused:
 

DeletedUser13429

Host
Ano, například já na počítačovém prohlížeči hraji již 1.122 klasicky od středy a na telefonu hraji ještě na 1.121 protože aktualizace na AppStore zatím nedorazila .. A na GooglePlay je dokonce dle informací od vedení uvolněna aktualizace 1.122.2, která by měla opravit veškeré chyby a problémy, které byly v 1.122 jako samotné ..
 

DeletedUser13620

Host
Sebrat větve mi jde, ale zase se nezobrazují mince a hlavně surky při pomoci z lišty, z historie ano. Řekl bych, že se v tom hrabal nějaký na slovo vzatý odborník. Nejspíš jich ale bylo víc tohle jeden člověk nedokáže :-D
 

DeletedUser11843

Host
Navíc sem nejde nahrát Screenshot. Objeví se chybová hláška. POKAŽDÉ! Asi někdo nechce, abychom hlásili chyby. Jenže ono je to jedno, když je stejně nikdo neřeší.
 

Svatej

Legenda
eclair: A, ehm, jak je nahráváš? Já jenom že vkládání screenů funguje skvěle...
Gs9i.png
 

DeletedUser11843

Host
Tlačítkem nahrát soubor. Včera jsem chtěla dát obrázek těch úkolů pod obrazovkou a nešlo to.
 

DeletedUser11843

Host
OBJEVILA SE NÁSLEDUJÍCÍ CHYBA
Vyskytl se problém při nahrávání vašeho souboru.

Tohle mi to napíše. Teď jsem to zkoušela. :)
 

Svatej

Legenda
Hmm, zkus prostě jinej postup - udělej si obyčejnej print screen a pomocí ctrl+v ho nahraj tady : https://ctrlv.cz/
pak na nahraný obrázek klikni pravým myšítkem a vyber "kopírovat adresu obrázku".
Tady na fóru rozklikni ikonu pro vložení obrázku a získaný odkaz do něj vlož. (
3Cf7.png
)
 

DeletedUser11843

Host
Tak až příště. Když už to mám jako obrázek v počitači, tak s tím nic neudělám. :-(
 

DeletedUser13429

Host
Tak přicházim s novou zprávou. V aktualizaci 1.122.2 se to nějak nezdařilo, tedy né úplně, každopádně v 1.122.3 dle hlášení hráčů je vše už v pořádku .. Nebo aspoň tak, jak jsme všichni zvyklí .. :)
 

Svatej

Legenda
Čili všechno při starém, na 1 aktualizaci 3 další opravující chyby které přinesla. :D
Nejhůř jsme na tom my, chudáci co hrajou ještě pořád browserovou verzi. Na mobilu si aspoň můžete vybrat zda danou aktualizaci nainstalujete, my si můžeme tak maximálně vybat prohlížeč (moc těch co podporují flash už není).:cool:
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Toto dělá pouze nad BV, protože tam nejsou žádné informace, které by byli potřeba, u ostatních budov a balíčků se informace normálně zobrazují...
 
Nahoru