Diskuze k aktualizaci 1.122

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

v tomto roce nás čeká již šestá aktualizace! Těšit se můžete na několik změn a spoustu oprav chyb. Co všechno vás s novou aktualizací čeká? Přečtěte si oznámení.
 

DeletedUser4810

Host
Zdar všem,
proč pořád po několika aktualizacích nejsou stále opravené ty opakující se - zaseknuté - nekonečné zvuky v bojích po prvním tahu ???!!!

tomu nějak nerozumím, zvuky v bojích mám rád, ale tohle se nedá poslouchat !!!
 

Zelda

Člen
Za to, že mi po včerejší aktualizaci Flash Playeru už nejde spustit FoE bez toho, aby by mi na nejnovější Mozille následně Flash sebral 80% výkonu CPU (a jediným řešením je downgrade na FF 54.0 32 bit) Inno nemůže (FP prostě přestává být prohlížeči zjevně podporován).
Ale nějak se mi nezdá, že zatímco ráno byl chod bojů v expedici v rámci možností plynulý, po polední aktualizaci se boje (animace) sekají, o výše uvedených problémech se zvukem nemluvě. A nepomůže ani reset hry, případně shození celého FPlayeru...
 

Svatej

Legenda
Od aktualizace mi to "ořezává" nově zobrazený opakovací úkol. (viz dole)
VŽDY a VŠUDE:mad:
Bdvx.png
Zbavit se toho jde snadno - kolečkem na myši, ale je to zase naprosto zbytečný pohyb navíc!! :D ;)
 

Dědeq

Znalec
Jo, úkol je oříznutý, což je otrava, flash mi bere 90 % výkonu ntb i nadále, ale to už jsem si zvykl, animace ubírání života jednotky, na kterou jsem zaútočil, se protáhla asi na pětinásobek, což nechápu, ale HLAVNĚ se úplně zmrvilo stínování dosahu nepřátelských jednotek tam, kde se kryje s dosahem jednotek mých (k čemuž jsem tedy i položil dotaz na vedení). Já říkám: hrůza. Jsem úplně frustrovanej :) :(
 

Zelda

Člen
Chyby při zobrazování dosahu jednotek jsou další věcí, kterou jsem zapomněl zmínit. No a do třetice všeho zlého, když jsem obešel 80 členů cechu ručně, tak po zhruba 35 návštěvách se začala hra sekat, načítání měst zpomalovat... Podobně se chovala hra asi před 3/4 rokem (ale tentokrát to není tím, že by se spotřebovávala RAM, nýbrž čímsi jiným). Po znovunačtení hry sice vcelku v pořádku, ale za chvíli opět stejné šnečí tempo.
Takže: ohlášený obsah aktualizace - v pořádku, neohlášený (zjevné hrabání se v jádře hry) - těžké selhání značně snižující kvalitu
 

Joxer

Psavec
Nějak to zamrzá bo co. Na betě jsem se jen modlil, aby ta aktulka, co dali tam, nehodili sem. No asi žádnej Bůh nejni, páč udělali právě to.
Pokud vlezu na cvc a potom na expedici, tak se nedá na tu hru ani koukat. Zamrzá, zamrzá, zamrzá a seká se to. A počítačem to nejni, páč mám pomalu přímotop. Nejnovější hru jedu na plné nastavení a tahle webovka se nedá.
 

Dědeq

Znalec
EN fórum hlásí prakticky totéž, celkové zpomalení, úkoly a boj obzvlášť, nečitelné bojiště atd. atd.

Je tam tedy stejná ještě jedna věc jako tady: přes zoufalé stížnosti jsem tam nenašel JEDINOU odpověď týmu. Tohle je prostě průser, a slušnější slovo pro to není třeba hledat, a rozhodně by to zasloužilo aspoň nějaké sdělení - nejlépe samozřejmě "víme o tom, pracuje se na tom"... ale i nějaké to "kašleme na to, prostě se s tím smiřte, jste tu pro nás" by alespoň trošku vyjasnilo situaci.
 

DeletedUser7728

Host
CHYBY (výběr TOP3)
Neni vidět resp. občas slabě vidět dosah jednotek!!!o_O:confused:
Dále - Zvuková psychadelická smyčka ani po letech neodstraněna o_O:eek:
Dále - Když úkol přeskočíš, chvilku trvá, než je tlačítko na další přeskočení aktivní. o_O:eek:
Klasika - Na 10 vylepšení 20 zmršení - kdy už konečně přijmou normální programátori do IG Farben v Merkelandu o_O:eek:

TOP1 - v app nefunguje několika hráčům Béčko :eek::confused:
Pořád si myslým, že při práci by neměli používat psychadelické drogy!!!o_O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13480

Host
Aktualizace celkem o ničem ale kolik toho dojebali, je nespočitatelný ty jo. Boje se sekají jako kráva, Jednotky neukazují dostřel, pouze to, kam dojedou a kdo ví, úkoly sjíždí někam, kde nejdou vidět, CVC automatem,,, vůbec... Tahle hra mě přestává bavit. Oceán šílenej a všechno nové co udělají akorát znepříjemňuje už tak dost chybovou hru :-(
 

DeletedUser15796

Host
Bohuzel po posledni aktualizaci se v mobilni aplikaci nedostanu vubec na nic. Kazde kliknuti je bez odezvy. Jde mi jen sbirat a jinak nemuzu nic. NEmuzu investovat body vyzkumu, vyrabet v dilnach, proste vubec nic. Tudiz dnesni cely den je pro me tato hra zcela nehratelna. Udeljte s tim prosim neco.
 
Nahoru