Diskuze k aktualizaci 1.123

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

je čas pro diskuzi na téma další aktualizace, která přijde do vašich měst ve středu 4. dubna. Všechny změny a opravy chyb najdete v oznámení.
Těšíme se na vaše názory.
 

DeletedUser4749

Host
Dočkali jsme se alespoň částečné nápravy chyb, které přinesly minulé aktualizace. Díky. Nicméně.
1. v okně úkolů je stále nutné čekat, než se tlačítko PŘERUŠIT stane aktivní.
2. problém se zvukem (krčma, smyčka při boji...) byl opraven z větší části, nikoli úplně. Boje jsou v pořádku, po několika měsících konečně zmizel zvuk otevírání krčmy, ale stále se zcela nelogicky objevují zvuky, které v danou chvíli nemají opodstatnění. Namátkou: během přispívání bodů do VB zvuk zahájení výroby v kovárně, zvuk sebrání předmětu z okolí města ve chvíli, kdy neprovádím žádnou činnost... Zvuky se objevují zcela náhodně a většinou jsou zkrácené.
3. nejsem si tak úplně jistý, ale mám pocit, že na mapě bitvy je terén posunutý vůči hexům, ke kterým patří.
 

DeletedUser15310

Host
Včera jsem chtěl spojit dva úkony v jedno: přesunout stavbu 2x2 a na jejím místě postavit rychlou výrobnu 2x2. Vybral jsem Stavba / Kovář a klikl na dříve postavený Bytový dům. Stavba se mi správně umístila, ale Bytový dům (bez potvrzení!) se ztratil. Nepíšu kvůli kompenzaci pro sebe, ale jako upozornění na neočekávaný jev. Zdraví StandiQ
 

Svatej

Legenda
StandiQ: Nejde o chybu, alespoň pokud vím.
Pokud postavíš budovu přesně na půdorysu jiné, se stejnými rozměry, stará budova se automaticky prodá aby uvolnila místo té nové. Pokud jsi jí chtěl přesunout, měl jsi kliknout na tlačítko přesunout.
Původem téhle funkce - prodej staré při stavbě nové za stejných poměrů na stejném místě- je urychlení přestavby města a jde o poměrně starou a nevyužívanou funkci.
 
Nahoru