Diskuze k aktualizaci 1.124

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser14856

Host
S videem není problem, mám program (Abych neměl problémy kvůli reklamě , napíšu jméno programu česky: Sníh Liška Obrazovkový nahrávač) , který grabuje obrazovku a ukládá jako video na disk. Jen je problém s velikostí. Krátká pasáž je 39 MB a plná 72 MB. Tam je přesně vidět, že z mé obrany ještě před útokem zmizelo rak delostřelectvo. Dnes mne napadl hrac s jednotkami bez tuláku a rak del zústalo, ale nevím, jestli je to relevantní, protože odešel bez boje.
Zde je link https://uloz.to/tam/_McarLOHUlZ2I
Dik fmash,skoda ze nas to nenepadlo driv. Pouceni pro ostani i pro priste. Program umi delat vyrezy obrazovky definovene uzivatelem i video a da se to ulozit na ulo*zto bez problemu i registrace.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Kam to nahrát bez úpravy, je to v mpg.
Ten program neznám, ale většinou to mívá nějaký parametry na velikost při ukládání. Každopádně si myslím, že youtube si to přechroupe podle svého a velikost není problém.
Co se samotnýho obsahu videa týče, tady už jsem vedle, protože nejdál jsem se dostal do pozdního :oops:
 

DeletedUser14856

Host
Program fachá, jak má. Zde je link na dnešní útok: https://uloz.to/!m5WBBYuMfLhf/recorder-04-23-172420-mpg Staci stahnout a prehrat Upravil jsem predesly prispevek a vse je ke stazeni. Pokud nekdo bude mit zalem o ten program nebo jak s tim zachazet. Rad poradim. Umi ukladat video do nekolika formatu. Delal jsem 15 let ajtaka a tak se trochu vyznam.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9906

Host
Tak nevím, na tom videu soupeř ustoupil, takže třeba špatný odkaz?
 

DeletedUser14856

Host
Je to nahravka dnesni bitvy, kdy souper nemel tulaky, ale standartni jednotky a jeste pred bojem ustoupil. Z tohoto videa se neda usuzovat, jak by dopadla bitva. V prvnich 2 videích ale zadne rak delost neni, nebot zmizelo jeste pred bitvou a v obrane jsem mel 3 jednotky rak delostr.
 

DeletedUser13429

Host
Pleteš tady dvě události a dva různé úkoly .. :) každopádně přístup mám všude stejný, úkol splníme ručně všem, kteří napíší na podporu, protože jak jsem řekl, v zadání to chybí .. já mluvil pouze o té nápovědě, které tam je VŽDY a řekne potřebné dodatečné informace ..

Nic víc, nic míň .. Takže nechápu, co máš proti mému přístupu! .. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14856

Host
Pleteš tady dvě události a dva různé úkoly .. :) každopádně přístup mám všude stejný, úkol splníme ručně všem, kteří napíší na podporu, protože jak jsem řekl, v zadání to chybí .. já mluvil pouze o té nápovědě, které tam je VŽDY a řekne potřebné dodatečné informace ..

Nic víc, nic míň .. Takže nechápu, co máš proti mému přístupu! .. :)

1- Poděkoval jsem ti za radu, nápovědu používám a asi jsem v tomto případě něco přehlédl.
2. Ve svém příspěvku tvrdíš:

Úkol byl napsán/zadán zcela v pořádku a správně přeložen. Nápověda u úkolu byla též řádně doplněna a správně přeložena.

Tvoje citace jako podpory: V tomto případě jde o chybu v textu, kde chybí v zadání dodatek, že expediční středy musí být vyřešeny bojem, nikoliv vyjednáním. Jelikož jde o chybu z naší strany, splním jsem Vám úkol ručně.

Další jiná chyba:
Je mi líto, že máte potíže s úkolem. Problém skutečně je v tom, že je chyba v překladu úkolu - je potřeba rekrutovat jednotky "svojí doby" (tato část z překladu bohužel vypadla). Nicméně mi můžete napsat, až budete mít splněnou druhou část úkolu a úkol Vám splním ručně.

Proto jsem nechápal, jak můžeš šmahem odsoudit všechny, kteří si nevšimli, že v nápovědě je nějaké další upřesnění, jako Cituji: je to pouze o určité pohodlnosti a rozmazlenosti.

Nemůže být každý zkušený a genialní, jako ty . Jen mi vadilo na jedné straně tvrzení, že vše bylo v pořádku a tvoje odpověd jako podpory, že tam byla chyba.
Asi tě vytočil můj dodatek:
Neni to za posledni 2-3 mesice prvni chyba, ja jsem uz objevil 3 a myslim, ze hra s tolika hraci by si zaslouzila vetsi peci. Jen to, ze mne podpora odkazuje na forum, abych nechal nekterou chybu opravit po schvaleni forem, je nedbalost. Jsme jen lide, ale jestlize se rozhodnu pro nejakou funkci v tymu FOE, mel bych svoji funkci delat poradne. Ja si za svoji praci vzdy odpovidam a snazim se ji udelat na 100%.

Ted jsem koukal, že jsi z Pardubic. Já také. Možná se potkáváme. Můj profilový obrázek je skoro jako moje fotografie.

Doufám že to stačí a není potřeba to dále rozmazávat

HOWGH
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Nezlobte se,nedá mi to ,abych trošku nezkritizoval novou fičuru ve hře,a to Ptačí pohled. Došel jsem k názoru,že tvůrci opět špatně přeložili původní projekt,protože ten třetí pohled není ptačí,ale MAKRO :D Pro velikost screenů je dávám do spoileru, velikost full je největší zabraná plocha, mid prostřední a sml nejmenší. Zároveň si troufnu říci že zároveň i nepoužitelná :D Nastavené rozlišení monitoru a zároveň 40" TV,kterou používám jako sec. monitor je 1680x1050.
SMLsml.jpgMID mid.jpg FULLfulll.jpg
Ten full je oříznutý o trošičku víc,abych se dostal pod 1 GB dat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14856

Host
Ahoj vsem.
Porad mi vrta hlavou, ze i kdyz jsem zverejnil video, na kterem je videt, ze rak. del vubec neutoci proti tulakum, tak neni zadna odezva. Asi maji vsichni admini jine problemy. Uz nevim, na koho se obratit. Podpora slibila napravu v aktualizaci a nic, nekteri zde chteli video a nic. Ted jen cekam na dalsi utok, abych jeste lepe zdokumentoval podminky, pri kterych dojde nebo nedojde k utoku rak. delostr. Pak budu kontaktovat opet podporu s lepsi dokumentaci chyby. a cekat na reseni Napr. kamil III vse videl na vlastni oci, kdyz mne napadl a mlci.
Asi budu muset jeste chvili cekat a pak se obratim ...... v hrobe, ale na nekoho jineho. Sorry jako za provokaci. Jen reaguji na priority oprav., viz nekteri vyse.
Preji hezky vecer
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14856

Host
Naopak. chci ti podekovat za dobry napad zverejnit video z problemu. Mozna to pomuze ostanim i s jejich problemy a pomuze to i vsem orientovat se v chybach Grafickym znazornenim chyb se predejde zbytecnym diskuzim proc a jak atd. Jeste jednou dekuji za dobry napad.
 

DeletedUser12887

Host
to video jsem shlédl ale nechápu princip
můžete mi to teda znovu upřesnit?

nebylo třeba mě jasné kdo ustoupil a kdo útočil
zároveň nebylo přesně vidět zda neměl třeba ten vlevo což teda byl útočník jednotku se schopností létající, kterou samozřejmě pak celá obrana, která tu schopnost nemá ignoruje

co se dostrelu tyče v éře současnost ty rakety můžou střílet po celém bitevním poli, ale pouze jednou zatímco v tom případě který byl na tom videu mohla jednotka střílet víckrát tím pádem ani moc nechápu proč útočník ustoupil, možná se vyděsil předem, protože viděl nový terén

nebyl vidět zároveň ani bonus obranné a útočné armády

tím pádem sice nejsem aj tak, ale pár desítek tisíc bitev už mám za sebou a tohle není přesně specifikovano o co přesně šlo v tom videu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15956

Host
K diskusi o ptačím pohledu: nějak jsem nepochopila, kde je problém. Na mobilu nehraju, jsem na to slepá, ale na NB mám Operu zoomnutou (správně česky) na 75% a na desktopu tuším na 88%. V obou případech vidím zastavěnou plochu komplet. Dá se to i více oddálit. Jestli je moje poznámka mimo mísu, tak se omlouvám, jsem řekněme poučenější uživatel.
 

DeletedUser15956

Host
Hmmm.... při zoomu na 33% vidím celou krajinu. Větší megalopolis snad být nemůže, ne?
 

Kayro

Znalec
Pri max. oddaleni muzes skrollovat krajinou ne? Ja take cele mesto nevidim,budes to muset prijmout jako fakt.
 

DeletedUser15956

Host
Nerozumíme si. Nevadí. Mám pro FOE defaultně nastavený zoom na 75%. V prohlížeči. Až se městečko rozroste, nastavím si ho na 67%. Kdykoliv otevřu hru, vidím celou zastavěnou plochu. Nestěžuju si ani nepotřebuju poradit, někdo tady dával screenshoty města, kde chybí okraje - tohle byl návrh na rychlé a elegantní řešení :)
 

Dědeq

Znalec
zoom na 75%. V prohlížeči
Do updatu jsem to řešil také tak (sice nemám zatím megalopoli, ale to je vedlejší). Ovšem v mém případě jsem mohl dát max. 90% zoom, protože při větším mi začaly všechny umístitelné části města (tj. vše kromě základní krajiny) chaoticky v nepravidelných intervalech poskakovat. Víc než jindy, takže nesnesitelně :)
Edit: asi jsem mohl dodat, že mám Chrome.
Mikrosoftí prohlížeče mi to dělaly taky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15956

Host
Mikrosoftí prohlížeče mi to dělaly taky. Opera zase tuhne, no....
 
Nahoru