Diskuze k aktualizaci 1.124

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser15956

Host
a při zoomu 33% mám pocit, že koukám do lakrumáčku. V NB, na počíku to ujde.
 

DeletedUser5384

Host
K diskusi o ptačím pohledu: nějak jsem nepochopila, kde je problém.
Ty screeny jsem dával já,proto mi dovol reagovat :D .
Nemám zásadní problém s ptačím pohledem,ale se způsobem,jakým byl implementován do hry, konkrétně s tvrzením,že odteď " uvidíte i ta největší města na celé obrazovce" To prostě není pravda,navíc společně s tím posunuli nesmyslně i rozlišení na třetím stupni, takže se teď dá použít jen na kontrolu,jestli na radnici nezůstaly po odchodu otevřená okna :D Jinak herně mi to téměř nevadí,stejně jsem si za ty roky zvykl mít jen jeden stupeň a zoomovat přes win lupu :)
 

Anti Bílý

Psavec
Pro zobrazení největšího města (13 kosočtverců zleva doprava) je potřeba zhruba 2160px, velikost monitoru je vedlejší :)
Zoom prohlížeče przní grafiku hry, takže opruz.
Ideálně tedy 2560x1440 na 27" :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14856

Host
Ahoj.
Dnes mne napadl a vyraboval hrac edmund18 jestrab. Použil k útoku 1 protiletadlovou jednotku s útokem nový kontakt vzdy oplacet útoky a standartně 7 tuláků. Já měl v obraně 8 jednotek rak. dělostřelectva. Výsledek bitvy můžete vidět na https://uloz.to/!dDHoYJQFsC9W/recorder-04-26-195242-mpg .
Nevím, jak probíhal boj, nebot se přehrávání vždy zasekne a je jen možnost Zobrazit výsledek bitvy. Ani z tohoto výsledku vůbec není jasné , jak moje obrana, která na bojišti vůbec není , poškodila protiletadlovou jednotku a 1 tuláka. Asi zde platí princip všeobecného chaosu ve vesmíru
 
Naposledy upraveno moderátorem:

peepee77

Veterán
Jak už jsem ti jednou psal, s tímhle máš téměř nulovou šanci město ubránit. Jedna se tu pravděpodobně pouze o grafickou chybu. Dělostřelectvo normálně utocilo. Problém je v tom, že má jen a pouze JEDINOU ránu. Nepomůže ti ani schopnost MIRV. Předpokládám, že útočník ma vysoké bonusy a tak mu těch 8 rachejtlí moc škody neudělá. Protiletadlové vozitko je výborná jednotka. Ale on ani nepotřeboval střílet, stačilo mu posunout hlavní jednotku dopředu aby ji rakety nezasáhly. Ty nejdřív proměnily tuláky. Pokud měl trochu štěstí tak to mohly zvládnout třeba na 4 rány. Zbylé šly do hlavní jednotky a ani to ji nezrusilo. A pak ti jednoduše došly jednotky. Nevím jestli si uvědomuješ, že to co máš v obraně je na jedno použití. Vystřelí a zmizí z bojiště.

Pokud mu chceš způsobit nějakou škodu tak si do obrany dej šampiony ze současnosti a zvedni pořádně obranu. To má aspoň nějakou naději.
 

DeletedUser14856

Host
Ahoj ¨me vubec nejde o prohru, Zatim jsem prohral vzdy, mam maly utok. Me jde hlavne o zjisteni a dokumentaci chyb ve hre, abych mohl lepe dokazat podpore, ze je nejaky problem. Zatim se mi to moc nevedlo.Na prehravani je videt, ze boj se zasekl po ? kolech a dal nepokracuje. Teoreticky by rak delostr melo utocit jen na tulaky utokem MIRV, tj utocit na 1 zamerenou a 1-3 dalsi, skoro vsechny premenit na jednotky a alespon trochu poskodit. Na prehravani bitvy od zacatku rak delost chybi a nejvic je poskozena protiletadlova jednotka, trochu jen 2 tulaci. Asi je nekde problem, jen nevim kde.
 

Dědeq

Znalec
Tak na tohle mi pozdní středověk stačí:
a) jednoznačná chyba v nezobrazení obranných jednotek
b) z videa to není jednoznačně patrné, ale když to říkáš, tak je chyba, že se přehrávání záznamu bitvy zasekne
c) průběh bitvy se dá samozřejmě jen tipovat, ale já bych řekl, že když útočník poslal svoji jednotku tak dopředu, některé obranné jednotky nedaly přednost střelbě na tuláky, ale na ni. Na zničení to nestačilo. Ostatní (nejméně dvě) obranné jednotky pálily na tuláky, přičemž jedna rána je proměnila, druhá je zasáhla už proměněné.
Takže dvě chyby v zobrazení záznamu a jinak obvyklý průběh.
 

DeletedUser14856

Host
Tyto chyby uz reklamuji skoro 14 dni, viz citace podpory z 14-19,4 2018
Jde o chybu zobrazení, která by měla po příští aktualizaci zmizet, na průběh ani výsledek bitvy ale nemá vliv. Raketové dělostřelectvo zaútočí na tuláka, který se přemění, ignoruje první poškození a Vám se místo tuláka zobrazí už přeměněná jednotka. Tedy Raketové dělostřelectvo opravdu zaútočilo, ale pouze svým útokem přeměnilo tuláky v jiné jednotky

Zkuste zatím vyměnit raketové dělostřelectvo za jiné jednotky (v obraně města jsou nejlepší těžké jednotky, při útoku střelecké, alespoň ve Vaší době), zanedlouho proběhne aktualizace, která tyto chyby vyřeší. Omlouvám se za potíže, ale není v mých silách Vám v tuto chvíli pomoci.

je mi líto, na problému s raketovým dělostřelectvem se stále pracuje. Pokud se Vám tato obrana neosvědčila, doporučuji jednotky vyměnit, já je měním každý den, aby rabovatelé nevěděli, na co útočí. Pokud máte nějaký návrh na zlepšení hry, doporučuji Vám navštívit FoE fórum a tam v sekci Nápady tento návrh publikoval. Získá-li širší podporu hráčské komunity, bude větší šance, že bude akceptován i vývojáři této hry.

Neustale mi je divne, ze nikdo jiny o chybach nepise, asi jsem ve spatne rubrice.( zasekavani bitvy, mizeni rak delostr, zmizel kurzor na ceste nebo sinici, po aktalizaci se na chvili objeviln a pak zase zmizel)

Dodatek k bitve, tech raketaku je 8 kazdy utok za min 50 a utoci na 1+1-3 jednotkya obrana 153 , takze ji na 1 ranu nikdo nesejme, a tak to nejak nesedi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mišákcr

Nováček
"Okna se získanou odměnou (např. z Příhody) lze nyní jednoduše zavřít kliknutím vedle něj."
To je super, ale proč to nejde u všech oken ?
Když například někoho napadnu a napíše mi to že ještě nemá otevřené PVP boje tak se musím trefit přesně do okna na to OK .
 
Nahoru