Diskuze k aktualizaci 1.124

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser13429

Host
Nikdo není neomylný, jen by to chtělo lepší kontrolu překladů úkolů při eventech. 2x chybělo poslední slovo (např. bojem) nebo ze své doby. To pak hodně změní přístup k úkolu a ještě to nejde opravit běhěm eventu. Pak musím v cechu posílat varování se správným zněním.

Tady si dovolím trošku svého názoru a možná pro tebe a ostatní radu při dalším plnění úkolů různých událostí. Ano, to že to přímo chybělo v zadání úkolu je jedna věc, ale už je problém si přečíst nápovědu k úkolu jak tak koukám. U každého takového podobného úkolu je takový malý otazník v modrém kroužku, kde bylo vždy jasně napsáno, zdali podmínka bude splněna pouze když se střety v CE budou vyjednávat či řešit bojem, či z jaké doby mají suroviny být, pokud je podmínka omezena dobou.

Pak už není náš problém, že hráči na ten otazníček nedokáží kliknout. Od toho tam je .. :) Úkol byl napsán/zadán zcela v pořádku a správně přeložen. Nápověda u úkolu byla též řádně doplněna a správně přeložena.

Řekl bych, že tady je to pouze o určité pohodlnosti a rozmazlenosti, kdy to prostě MUSÍME mít napsané přímo v zadání úkolu? Samozřejmě nemluvím na všechny hráče, protože spoustu hráčů toto používá a nápovědy k úkolům si čte a pak předchází tímto “stížnostem”, kde se prý jedna o špatný překlad z naší strany.

No, takže doufám, že nejen tobě ale i ostatním hráčům, kteří mají podobné problémy jsem trošku pomohl při dalším úspěšném plnění úkolů.
 

Dědeq

Znalec
Ještě by autoři mohli říct na jakém zobrazovacím zařízení do testovali
Tak tuhle otázku jsem si taky položil, na 50" televizi, co tam na stole nejspíš všichni mají, to musí vypadat skvěle :)
Nicméně: oproti předchozímu stavu, kde na menším monitoru bylo např. hledání vosích hnízd kolem města skutečným myším maratonovým utrpením, je to paráda.
 

Svatej

Legenda
To je hezké co píšeš :D V tom případě nechápu, jak mohla při tom vychytávání problémů v několika fázích, projít tak zásadní chyba jakou je zmršení okna s úkoly až do fáze spuštění ve hře. To si toho při testování na betě a všude jinde. kde to popisuješ nikdo nevšiml? :D JInak v každé aktualizaci se dozvídáme, jaká spousta chyb byla opravena..o 90% těch "chyb" vždy ani nevím, že ve hře byly..ale když se vyskytne chyba, o které ví všichni a která znepříjemňuje hru, tak se místo vyřešení chyby akorát ve dvou aktualizacích po sobě dozvíme, že Vítové si mohou blahopřát (kdo zná Cimrmany pochopí) :D
Běž si na fotbalové hřiště, stoupni si do brankoviště a nech na sebe 10.000X vystřelit míč. Pokud na konci budeš mít 100% úspěšnost, zatleskám ti a uznám že jde vychytat vše. ;)
Co se týče prioritizace oprav, v tom s tebou musím souhlasit. Systém podle kterého různým opravám přiřazují prioritu jsem nikdy nepochopil a nepřipadá mi smysluplný. ;)
 

DeletedUser14856

Host
Pak už není náš problém, že hráči na ten otazníček nedokáží kliknout. Od toho tam je .. :) Úkol byl napsán/zadán zcela v pořádku a správně přeložen. Nápověda u úkolu byla též řádně doplněna a správně přeložena.
Děkuji Kamil II za radu. Příště se lépe kouknu i na nápovědu i když o této funkci vím a běžně ji používám . Tvrzení, že úkol byl správně přeložen, není pravda. Sám si odporuješ. Když tam něco chybí, tak to není správně. Na foewikia jsou v angličtině úkoly evetů z bety, Ty pak překládám a dávám členům cechu k dispozici ještě před eventem, aby si podle toho mohli upravit strategii dopředu. Poslední chybějící slovo bylo by fighting, které v úkolu chybělo.
Vůbec mne neudivuje přístup některých lidí od podpory i členů kom.týmu zde na foru. Z malých chyb udělat banalitu, z hráče hlupáka a velké chyby uplně zahrát do autu. To se týká mého problému s rak dělostřelectvem a tuláku při obraně města. Kromně mne zde o tom nikdo nepíše a asi jsem jediný, koho napadlo použít proti 1 silné jednotce a 7 tulákům rak. dělostřelectvo.Podpora přiznala tuto chybu až asi na 5 dotaz.se slibem, že se to vyřeší při aktualizaci.
PS: Zde nejsme v Severni Koreji a proto si asi můžeme stěžovat. Jen nevím, jestli to nedopadne stejně.
PS1: Teď jsem narazil na to:
kamil II. Omlouvám se, o této chybě víme. Jednalo se o neúplný text u úkolu, kde bylo potřeba získat jednotky z Vaší doby.

Kdyby náhodou někdy nastal podobný problém, neváhejte se obrátit na naši podporu, kde Vám s vyřešením úkolu pomůžeme.

Zajímavý přistup. Jen já jsem hlupák a lenoch?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
texty různé třeba ze další úkol bude za
x hodin a x minut např. na systému android byly pouze v angličtině
sice si to asi každý domyslel, ale úplně nejbanalnejsi překlad, který zároveň se opakoval velice často od počátku druhé části úkolove rady nestál za to přeložit do češtiny
tím pádem není těžké si domyslet, jak se nakládá s tím ostatním
taky není žádný oficiální překladatel v týmu jestli jsem správně koukal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14856

Host
Poté, co kamil III zaútočil na mé město, jsem dostal geniální nápad. Do obrany města jsem dal jen rak. dělostřelectvo. Jsem zvědav, co to udělá a jak si s tím poradí systém.
 

Svatej

Legenda
Poté, co kamil III zaútočil na mé město, jsem dostal geniální nápad. Do obrany města jsem dal jen rak. dělostřelectvo. Jsem zvědav, co to udělá a jak si s tím poradí systém.
raketové dělostřelectvo se vystřílí, tím ti z obrany zmizí všechny jednotky a ty prohraješ. Šance že bys na 8 výstřelů zničil celou nepřátelskou armu se rovná 0.
 

DeletedUser14856

Host
Nevystřílí, neboť vůbec nezaútočí a zmizi ještě před útokem. To právě reklamuji a chci vidět ten výsledek.
Stěžovat si nemůžu ani v jižní Koreji ani jinde na světě, nikdo to neřeší.
Možná v jiném časoprostoru a jiné dimenzi, tam jsou třeba chytřejší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Kromně mne zde o tom nikdo nepíše a asi jsem jediný, koho napadlo použít proti 1 silné jednotce a 7 tulákům rak. dělostřelectvo
Přečetl jsem celý vlákno,ale nenašel jsem specifikaci té "silné" jednotky. Pokud to bylo cokoli lítacího,máš smůlu, ty rakety přemění pobudy a zmizí.Konec, prohra. Tobě neútočí ani na pozemní cíle? Nemáš screen ?
 

DeletedUser14856

Host
Již poněkolikáté opakuji, že rak dělostřelectvo s útokem 1 rána proti tulákům, kteří se po útoku promění na jednotku s protiútokem vúbec nezaútočí, protože tuláci už nemají na koho zaútočit, když jednotka zmizela. Tak prostě tyto jednotky zmizí před bojem a vůbec nezaútočí.. Asi je to přiliš složitý oříšek pro vývojáře.
Screen mám, ale z toho moc nezjistíš. Jen že všechny soupeřovy jednotky jsou bez poškození po mém pseudoútoku rak dělostřelectvem. Na screenu tyto jednotky vúbec nejsou a boj probíhá bez nich a soupeř má všechny jednotky bez poškození.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
Pochopit tvou odpověď je příliš složitý oříšek i pro mne. Promiň mi mou snahu.
proti tulákům, kteří se po útoku promění
Takže se proměnili? Takže na ně šel útok? Od těch zmizelých raket? Ty rakety prostě prsknou a nejsou, jestli protivníkovi zbyly PŘEMĚNĚNÍ tuláci,rakety vylítly.
Mimochodem,bavíme se o raketách z PM,nebo ze současnosti?
 

DeletedUser14856

Host
Teoreticky by se tuláci po útoku proměnily v jednotku s protiútokem, ale když nemají na koho zaútočit. tak se vůbec nic nestane a moje jednotky rak dělostřelectva zmizí ještě před bojem. Na screenu je vidět, že rak dělostřelectvo z mé obranné armady zmizelo, soupeř je netknutý a útoči jen moje další jednotky v pořadí, pak se přehrávání zasekne a je jen možnost zobrazit výsledek.
Jednotky jsou ze současnosti.
Chápu, že je to složité pochopit. Jen konstatuji, jak boj probíhá a dedukuji problémy, rak. dělostřelectvo prostě zmizí přer bojem, protože je problém s protiútokem, u normálních jednotek bez protiútoku se to asi nestane, Nevím, neboť na mne standartně utočí jen jednotka s protiútokem a 7 tuláků, jak je v tomto kraji zvykem.
PS to bobyc. Simon and Gartfunkel zpivají: radsi bych byl vrabcem než šnekem
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
fmash-: Super nápad! Tak sem dej podrobnej návod, jak takové video pořídit a nahrát. :D Já to třeba neumím.. ;)
EDIT: Leda, že bych na mobil natočil co se mi děje na monitoru, tys mi dal adresu kde bydlíš, já dorazil k tobě a na mobilu ti to pustil... :D;)
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Tak sem dej podrobnej návod, jak takové video pořídit a nahrát.
Tak s podrobným návodem se rozhodně dělat nebudu, na to nemám dost času :D
Ale např. ve Win10, pokud je dostatečnej hardware, stačí stisknout klávesy WIN+G, potvrdit, že se jedná o herní zařízení, a může se nahrávat. Nebo stáhnout free verzi Camtasie nebo jinýho screen capture sw, nahrát si to, poslat na youtube, vimeo nebo jinou podobnou službu, a je vymalováno :)
I z toho mobilu by to šlo, ten určitě umí zveřejňovat video na youtube, jestli nemáš tlačitkovou Nokii ;)
 
Nahoru