Diskuze k aktualizaci 1.125

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Jo dobrá věc to je ale spíš bych uvítal aby se dalo rozlišit pri hře na MT třeba pole pro skrývání jednotek s tou schopnosti a to zatím bohužel není.
Samozřejmě je super že vidím která jednotka bude na řadě ale pokud se jedná o terén je mi to vcelku houby platné.
 

DeletedUser11843

Host
Aha.. Díky. Není to nic co bych využil. Je mi jedno jestli se tam ukáže 2,4 tis nebo 2458. Až úkol splním, tak je splněný..ale budiž.
Za mě plus, že konečně opravili přeskakování úkolů. A taky vítám to lepší zvýraznění jednotek při boji. Sice tady na to proběhly nějaké kritiky, ale ty nechápu. Není to žádná novinka vložená do hry. Zvýraznění bylo i předtím, ale mnohem hůře viditelné. A na dotaz k čemu to je, existuje jednoduchá odpověď. Třeba k eliminaci soupeřovy jednotky, která má přijít na řadu. Tím že ji zabiju uberu soupeři jeden tah. A pokud třeba zbudou soupeři např. 3 tuláci a díky tomu zvýraznění zjistím, v jakém pořadí budou na tahu, tak je přesně v tom pořadí zabiju a ani jeden se na tah nedostane.
Nepochopil jsi. Otázka nebyla k čemu je zvýraznění, otázka byla k čemu je nová ošklivá otravná podoba zvýraznění. Navíc to nefunguje. Stále je zvýrazněno několik jednotek najednou. Jak se v tom mám vyznat? To je nějaké vylepšení???

Ten kdo nebojuje, tuhle věc neocení. Mně se ta funkce hodně zamlouvá a to silnější zvýraznění je fajn. Jen je tam k zamyšlení ta žlutá barva, ale myšlenka silnějšího zobrazení je v té věci nejdůležitější. Ještě teda nedali do kupy opak, kdy najedu na ten seznam a myší označím jednotku, aby se mi znázornila na mapě. Tam bych ocenil stejný přístup, tedy silnější zobrazení. Je fajn číst příspěvek někoho, kdo ví, proč to do toho update dali ;).



Dvě jednotky na jednou se ti zobrazují proto, že šmátráš myší po mapě v bitvě jak nezřízená střela. Chce to klid a bude svítit jen jedna. Pokud se tebou označená jednotka, co je zrovna na řadě, dostane do hlavního okénka akce, tak ti bude svítit, i pokud zrovna v té době najedeš myší na jinou jednotku. Takhle to bylo ale vždycky, jen teď je to díky žluté barvě výraznější. Pro ty, co hlídají pořadí sestřelů, je to dost dobrá věc.
Nikoli. Dvě jednotky najednou se zobrazují zvýrazněně i v případě, že se myši nikdo ani nedotkne. Nemusíš mě poučovat o tom, jak vypadá a vypadalo prostředí boje. Pobíjím sousedy pravidelně už dva roky a expedici taky hraju. Bojem do konce čtyřky. Každý týden.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
..k čemu je nová ošklivá otravná podoba zvýraznění. Navíc to nefunguje. Stále je zvýrazněno několik jednotek najednou. Jak se v tom mám vyznat? To je nějaké vylepšení???

Nikoli. Dvě jednotky najednou se zobrazují zvýrazněně i v případě, že se myši nikdo ani nedotkne.

k tomu, aby bylo zřetelně vidět, která jednotka bude na tahu ;) A funguje to skvěle a bez nejmenších problémů. Zvýrazněna vždy jen jedna jednotka, kterou si na bojišti označím myší ;)
https://ctrlv.cz/AKpP
Dolož screen, kde se ti zvýrazňuje několik jednotek naráz, bez toho abys je označil myší ;)
 
Rád bych se přidal k aktualizacím obecně :)
Při cech.expedicích stále narážím na stavby jako: Tvář starověku, Kmenové náměstí a nebo třeba Brána boha slunce.
Nevadilo by mě to, kdyby se to dalo aspoň zpeněžit, ale takto mi to zabírá pouze jen místo v INVENTÁŘI a dosti mě mrzí, že se to nikdo doposud nesnažil pozměnit.
Raději příjmu suroviny, mince, nástroje či dia.
Tak velice doufám, že se to v brzké době změní.

To stejné platí i pro denní úkoly, kde se věnují odměny pouze vyhrazeným pár stavbám a další jsou úplně mimo hru :-(
 

RomanS24

Člen
Rád bych se přidal k aktualizacím obecně :)
Při cech.expedicích stále narážím na stavby jako: Tvář starověku, Kmenové náměstí a nebo třeba Brána boha slunce.
Nevadilo by mě to, kdyby se to dalo aspoň zpeněžit, ale takto mi to zabírá pouze jen místo v INVENTÁŘI a dosti mě mrzí, že se to nikdo doposud nesnažil pozměnit.
Raději příjmu suroviny, mince, nástroje či dia.
Tak velice doufám, že se to v brzké době změní.

To stejné platí i pro denní úkoly, kde se věnují odměny pouze vyhrazeným pár stavbám a další jsou úplně mimo hru :-(
mno ja osobně sem třeba za kmenový naměstí rad. mam jich hnedka několik a to ruznyma dobama a i když vyrabí celkem jen 5ks surek tak aspon něco.
 

Svatej

Legenda
...Při cech.expedicích stále narážím na stavby jako: Tvář starověku, Kmenové náměstí a nebo třeba Brána boha slunce.
Nevadilo by mě to, kdyby se to dalo aspoň zpeněžit, ale takto mi to zabírá pouze jen místo v INVENTÁŘI a dosti mě mrzí, že se to nikdo doposud nesnažil pozměnit....
Nedá se než souhlasit, že by to nějakou formu směny chtělo. ;) Ostatně to je jedna z věcí, které provází sekci nápadů od začátku hry. ;)
Nicméně, ke tvému argumentu o zabírání místa v inventáři...
Místo v inventáři není nijak omezeno přece, tak čemu tam ty věci překážejí? :D balíčky bodů máš hned na první stránce, to je tak jediná věc pro kterou si můžeš do inventu chodit každý den. Jinak ale krom balíčků, z inventu taháš věci jak často? 1 za měsíc? 4x do roka? nikdy? ;)

Já mám v inventu 17 stránek položek a je mi to tak nějak jedno...
 
Jinak ale krom balíčků, z inventu taháš věci jak často? 1 za měsíc? 4x do roka? nikdy? ;)

Já mám v inventu 17 stránek položek a je mi to tak nějak jedno...

Při velkých eventech, kdy šetřím vylepšení budovy na chvíli po výběru.
Při historických okénkách, když mám postavit kulturní budovu či dekoraci
Při šíbování s městem, abych tam nacpal nějakou zbytečnost typu kulturní budova kvůli eventu
Při postupu do nového věku, při stavbě nové VB....
 

Svatej

Legenda
Dneska jsem zaregistroval "show hall" a alternativa proniknutí do provincií za zkouknutí videa na všech českých servrech. Pouze na androidu, na PC nět. :cool:
Něco mi uniklo, nebo to opravdu nebylo v oznámení?
 
Nezaregistroval jsem v žádném oznámení. Za shlédnutí videa už jsem dostal 3 odměny dnes. Jde to vždy po 4 hodinách. Funguje nejen na androidu, ale i na ios. Ale podle debaty u nás v cechu to nejde každému. Někteří psali, že tam tu možnost nemají, ačkoliv mají nejnovější aktualizaci. Takže možná zas něco testují na části hráčů..
 
Už včera si někdo stěžoval na betě (kde ji pozastavili), že ji najednou má na us live serveru. Já ji třeba ještě nemám ani na androidu ani mi to nenabízí aktualizaci. Třeba to zkoušejí jen u zasloužilých hráčů ;-)
 

DeletedUser13429

Host
Dle oficiálního vyjádření byl vývoj a testování této feautury prozatím pozastaven. Důvod tedy, proč to bylo v rámci testování spuštěno hrstce hráčů spuštěno na live servery nevím .. :)
 

DeletedUser12887

Host
Kde to vidíte?
Já jsem to neviděl.
Ne že bych o to stal a kromě toho dobrá hra žádnou reklamu nepotřebuje.
Pro mě by ta reklama po těch letech už byla stejně zbytečná

Inno jsem prvně viděl v německu na výstavě a to ještě ani nebylo foe
 
@petrpivoj Přímo ve hře se objevila nová budova, ve které si hráč mohl pustit reklamu (elvenar, psí granule, modré z nebe...) a za odměnu dostal po 30 s nějakou zbytečnost (kladívka, peníze, 2 FP...) - cca na úrovni incidentů. Po čase přidali alespoň šanci na získání diamantů a pak ji zrušili = pozastavili. a teď se několika šťastníkům objevila na live serverech.
 
Nahoru