Diskuze k aktualizaci 1.126

Téma v sekci 'Krčma' založené uživatelem carameels, 14. kvě 2018.

1. carameels

carameels Hlavní moderátor Člen komunitního týmu FoE CZ

Registrace:
    29. kvě 2014
    Milí hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.126 je tady. Do vašich měst přijde ve středu 16. května. Všechny novinky najdete v oznámení. Pište nám vaše názory, těšíme se.

2. RomanS24

RomanS24 Psavec

Registrace:
    24. dub 2016
    Zajímavé zajímavé a co místo HTML flash udělat aplikaci co by se stahovala podobně jako tomu je v mobilech. akorat toto by byla aplikace pro Windows a Mac OS. a pro ty co nemaj win 8 a vyšší tak by zustala HTML flash ?
    možna by to zaroven opravilo spoustu chyb a bugu a lagování, a zároven zvýšilo optimalizaci.

3. Darth Vader The Mighty

Darth Vader The Mighty Nováček

Registrace:
    30. říj 2017
    Pohlaví:
    Muž
    Nevím jestli je to jen u mě, ale od této aktualizace se mi neskutečně seká expedice. Lagy během boje i 10 a více sekund. Doufám, že to je jen nějaká chyba ve spojení a ne následek updatu...

willy2, fmash- a zelvanator za toto poděkovali.
  4. ronymaniak

ronymaniak Nováček

Registrace:
    8. dub 2017
    Po této aktualizaci se seká již úplně všechno - děkujeme.

yuman, trojan1673, willy2 a 2 dalších za toto poděkovali.
  5. fmash-

fmash- Psavec

Registrace:
    17. srp 2017
    Je to tragédie. Na C i na D zoufalství, na D jsem musel jít hrát na telefon, a i tam je to bída, což není běžné. Nějak se asi rozcházíme v chápání optimalizace výkonu...
    Mimochodem zoom po návratu do města nebyl zrovna moc chytrý nápad, když už, mělo to být na nejvyšší oddálení.
    Těším se na další poznatky k ostatním vylepšením. Ani nevím, jestli to myslím ironicky - ale podívám se na ně, až to začne fungovat.

Edit: sláva, konečně to vypadá, že je zase vidět dostřel dálkařů, to je skvělá zpráva.
    Ale ten zoom města prosím vraťte zpět jak byl, tohle je volovina, pokaždé to muset oddalovat; to by mě zajímalo, kdo a proč to vymyslel.

Naposledy upraveno: 16. kvě 2018
    DabraBary, yuman, willy2 a 3 dalších za toto poděkovali.
  6. Darth Vader The Mighty

Darth Vader The Mighty Nováček

Registrace:
    30. říj 2017
    Pohlaví:
    Muž
    S tím zoomem naprosto souhlasím. Nechápu proč je to nastaveno na medium, kdy to není vidět celé. Když už tak max oddálení.

DabraBary, yuman, willy2 a 1 další osoba za toto poděkovali.
  7. MikaRybanenn

MikaRybanenn Nováček

Registrace:
    12. pro 2012
    Zobrazení snad největšího přiblížení je vážně tragédie. Jsem zvyklý na opak, aby bylo město maximálně přehledné, ovšem neustále oddalovat pohled je po té chvíli neuvěřitelně otravné. Doufám, že to bude co nejdříve napraveno.

yuman, willy2, zelvanator a 2 dalších za toto poděkovali.
  8. dudasek

dudasek Dopisovatel

Registrace:
    25. kvě 2017
    zoom je strašné-co alespoň nějaké možnosti volby v nasTavení????...Hra se mi začíná sekat-dotěď jsem mazal jak po másle,,,,tohle je špatná aktualizace!

Naposledy upraveno: 17. kvě 2018
    yuman, fmash- a Darth Vader The Mighty za toto poděkovali.
  9. Dennis Bergkamp

Dennis Bergkamp Psavec

Registrace:
    27. kvě 2017
    kde udělali soudruzi z NDR chybu???
    ze tří prezentovaných vylepšení hry se povedlo jen jedno..nové rozšíření za medaile ..za to díky a můžete častěji:D
    Ale co ten zbytek??? Si z nás dělají srandu??
    1. Po návratu do města z jiných částí hry je nyní zoom nastaven na střední velikost tak, aby město bylo uprostřed.
    výsledek:
    Neskutečný paskvil, který mě nutí nesčetněkrát denně oddalovat pohled na město..jak tohle může někdo prezentovat jako vylepšení?? Mimochodem před chvílí Lord citoval v jiném vlákně vyjádření z Bety, že vlastně nejde o vylepšení, ale o chybu a že bude odstraněna :-D Bravo odborníkům vývojářům :D
    2. Ve snaze zlepšit výkonnost verze HTML5 hry jsme aplikovali některé optimalizace využití paměti CvC, které pozitivně ovlivní Flash verzi hry. Zvláště hráči s pomalejším připojením by měli toto zlepšení poznat.
    výsledek:
    Ano poznal jsem to okamžitě :D Dnešní motivace a krčmy u mých cca 90 přátel potřebovaly 4 restarty hry..první zamrznutí na čísle 14, druhé na čísle 36, třetí na čísle 70 a čtvrté na čísle 76. Takže odpovím si sám..ano evidentně si z nás dělají srandu :D Děkujeme..jen víc takových "vylepšení"

yuman, dudasek, willy2 a 3 dalších za toto poděkovali.