Diskuze k aktualizaci 1.126

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.126 je tady. Do vašich měst přijde ve středu 16. května. Všechny novinky najdete v oznámení. Pište nám vaše názory, těšíme se.
 

RomanS24

Člen
Zajímavé zajímavé a co místo HTML flash udělat aplikaci co by se stahovala podobně jako tomu je v mobilech. akorat toto by byla aplikace pro Windows a Mac OS. a pro ty co nemaj win 8 a vyšší tak by zustala HTML flash ?
možna by to zaroven opravilo spoustu chyb a bugu a lagování, a zároven zvýšilo optimalizaci.
 

Dědeq

Znalec
Je to tragédie. Na C i na D zoufalství, na D jsem musel jít hrát na telefon, a i tam je to bída, což není běžné. Nějak se asi rozcházíme v chápání optimalizace výkonu...
Mimochodem zoom po návratu do města nebyl zrovna moc chytrý nápad, když už, mělo to být na nejvyšší oddálení.
Těším se na další poznatky k ostatním vylepšením. Ani nevím, jestli to myslím ironicky - ale podívám se na ně, až to začne fungovat.

Edit: sláva, konečně to vypadá, že je zase vidět dostřel dálkařů, to je skvělá zpráva.
Ale ten zoom města prosím vraťte zpět jak byl, tohle je volovina, pokaždé to muset oddalovat; to by mě zajímalo, kdo a proč to vymyslel.
 
Naposledy upraveno:
kde udělali soudruzi z NDR chybu???
ze tří prezentovaných vylepšení hry se povedlo jen jedno..nové rozšíření za medaile ..za to díky a můžete častěji:D
Ale co ten zbytek??? Si z nás dělají srandu??
1. Po návratu do města z jiných částí hry je nyní zoom nastaven na střední velikost tak, aby město bylo uprostřed.
výsledek:
Neskutečný paskvil, který mě nutí nesčetněkrát denně oddalovat pohled na město..jak tohle může někdo prezentovat jako vylepšení?? Mimochodem před chvílí Lord citoval v jiném vlákně vyjádření z Bety, že vlastně nejde o vylepšení, ale o chybu a že bude odstraněna :-D Bravo odborníkům vývojářům :D
2. Ve snaze zlepšit výkonnost verze HTML5 hry jsme aplikovali některé optimalizace využití paměti CvC, které pozitivně ovlivní Flash verzi hry. Zvláště hráči s pomalejším připojením by měli toto zlepšení poznat.
výsledek:
Ano poznal jsem to okamžitě :D Dnešní motivace a krčmy u mých cca 90 přátel potřebovaly 4 restarty hry..první zamrznutí na čísle 14, druhé na čísle 36, třetí na čísle 70 a čtvrté na čísle 76. Takže odpovím si sám..ano evidentně si z nás dělají srandu :D Děkujeme..jen víc takových "vylepšení"
 
Nahoru