Diskuze k aktualizaci 1.128

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

aktualizace s pořadovým číslem 1.128 je tady! Můžete se na ni těšit už ve středu 13. 6. S sebou přinese opravdu velké novinky! Na všechny se můžete podívat v oznámení. Těšíme se na vaše názory.
 

Joxer

Psavec
Dostali jsme seznam odměn ve velkolepkách. Což je fajn. Plus pár zkratek navíc a html 5 jako dárek :D
Uvidíme. Jenom aby ta revoluce nebrzdila hru. Snad to půjde v poho. To, jak si poradí s html 5 bude dost podstatný pro budoucnost hry. Držim palce.
 
Škoda, že v seznamu odměn ještě není vidět efekt arcu. Ale na betě je teprve pár dnů, tak třeba při příští nebo přespříští aktualizaci.
 

DeletedUser3903

Host
Jakákoli možnost vidět kdekoli reálnou odměnu, včetně bonusu z Arcu, by byla vážně fain. Neustále to dopočítávat při snipování atd...
 

Zelda

Člen
Vytížení procesoru (FF 52.0)
Flashová verze - 12%
HTML5 verze - 30 až 40%

Zajímalo by mě srovnání od někoho, kdo má nejnovější FF (já ho nemám, protože na něm Flashová verze bere 100% výkonu).
 

DeletedUser12994

Host
načítání trvá trochu dýl, ale hra jako taková je mnohem plynulejší než byla ve flash verzi :) jde to poznat napr pri motivacích, navstevy krcmy, vyberu apod.. je to uplne plynule, ne jako ve flash, kdy se to hryzalo..

jen by jste uz mohli konecne opravit to, ze kdyz se hra nacita, clovek si prepne okno aby se podival na neco jineho nez se to nacte, tak se to pri nacitani 9/10 pokusu zasekne a musi se to refreshnout a nacist znova.. Takze se vzdy musim divat na nacitani.. Myslel jsem ze to s HTML5 verzi prestane, ale ono ne.. (podobna situace se stava i po nejakem case, kdy necham hru zapnutou, divam se vedle napr na youtube apod, a po nejake dobe se hra taky hryzne. toto je ale uplne random, nekdy se to deje az za nekolik hodin, nekdy hned, jak kdy.... ale to byla flash verze, uvidim zda se to bdue dit i s HTML5 vetri)


Jo a nevim jak vam, ale me se zda ze nova verze je takova rozmazla.. ty titerna cisla a pismenka jsou takove rozostrene)
 

Svatej

Legenda
StoneCZE: Na "zamrznutí" při přechodu na jinou záložku je jednoduchý recept: Stačí o něco zazoomovat v nastavení prohlížeče a zase zpátky, nebo klávesovou zkratkou ctrl+kolečko myši.
Tedy v chromu se mi tento problém podařilo takto vyřešit vždy, bez nutnosti refreshe stránky.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser8654

Host
U mně je HTML5 pomalejší. Rychlejší je pohyb po městě, motivace, krčma. Ale zprávy (odesílání) a expedice je strašná... Takže já zůstávám u Flash, bohužel... Za mně zklamání.
 

DeletedUser14058

Host
Já bych s hodnocením nějaký čas počkala, ono po každé aktualizaci chvilku trvá, než si to "sedne"
 
V HTML 5 verzi mě to z jakékoliv obrazovky při použití Backspace hodí na login screen. Zrovna teď jsem byl v expedici, dám Backspace a jsem venku ze hry na loginu. Ve flash verzi to funguje správně a hodí mě to do města. Ještě někdo další má stejný problém?
 

Joxer

Psavec
Hlásím menší nedostatek: když mně někdo motivuje nebo mi vstoupí do krčmy, tak v informační okénku, kde je avatar a přezdívka hráče s informací o akci tohoto hráče, přesahuje text jeho přezdívky přes jeho avatar.
 

Dan 77

Veterán
Návrh na zobrazování všech odměn ještě před obsazením míst byl už hodně dávno na tomto fóru, pokud si pamatuju, holt mnohdy něco napadne hráče mnohem dřív než vývojáře samotné, kteří to ale nesledují, tak je to pak (možná) napadá po několika rocích.

Koukám, že každému z nás se seká nebo jede pomalu v HTML 5 něco úplně jiného nebo že se každému hra v HTML 5 chová jinak, ještě teda mají vývojáři hodně práce před sebou, aby byla hra v HTML 5 ve všech prohlížečích stejně předvídatelná a bez tolika much.
 
Nahoru