Diskuze k aktualizaci 1.129

Svatej

Legenda
Vzhledem k tomu že v oceánce měla "velká armáda" 115%/115% v obou kolech a naprosto nesmyslně postavenou armádu, tak mi na tom nic nemožného v této - nejvyšší - době nepřijde. Pokud někdo v oceánu nezvládne dvoukolo 115%/115%, pak je na jeho straně zásadní chyba.
Za mě je to nastaveno OK. ;)
 

DeletedUser9061

Host
Každý hráč denní úkoly vnímá jinak. Záleží, jakým stylem hraje a podobně. Jestliže není zvyklý bojovat, budou úkoly s bojem problém. Někteří (převážně ve vyšších dobách) mají mnohem méně dílen a může pro ně být problém splnit úkoly tipu "Dokonči 8 hodinovou výroby 30 krát". Řeší to například stavbou kovářů. Takových případů by se našlo více. Nikde není psáno, že každý den výzvu každý splní. Nyní se naštěstí za vynechaný den nestrhává bod, tudíž to není takový problém.
 

DeletedUser14703

Host
Ja proste nechapu, kde je problem, aby system generoval vyzvy (a nejen ty) presne podle hracovych moznosti
 

Joxer

Psavec
Tim chci rict - nesplnitelna denni vyzva neni "denni vyzva" ale "denni vysmech hraci"
Dělej denní výzvy a nebo úkoly, kde dostaneš tuláky a nepotřebuješ ani krčmu na zvýšení bonusu
Za mě je to nastaveno OK. ;)
Když jsem se dověděl, že bude konečně silná armáda proti mně ve výzvě, tak jsem naivně čekal, že nastoupim na nějakou novou bonusovou mapu, kde bude proti mně 30 vojáků najednou. Počítal jsem, že s výrazem "výzva" přijde skutečná výzva pro boj. Tohle je dost silnej průměr cca normál v 3 kole expedice. Jsem dost zklamanej průměrem téhle rádoby výzvy.
Ja proste nechapu, kde je problem, aby system generoval vyzvy (a nejen ty) presne podle hracovych moznosti
Na umělou inteligenci si budeš muset ještě nějakej rok počkat. Nezvládneš to, tak to vynech a hotovo. Tahle výzva tam neni každej den.
Vyzva je vyzva. Kdyby se to jmenovalo “automaticky splnenenej ukol za kterej neco dostanu” tak je to jina pohadka. Boje do vyzvy proste patri.
Krása. Lépe bych to nenapsal.
 

DeletedUser5384

Host
Když jsem se dověděl, že bude konečně silná armáda proti mně ve výzvě, tak jsem naivně čekal, že nastoupim na nějakou novou bonusovou mapu, kde bude proti mně 30 vojáků najednou. Počítal jsem, že s výrazem "výzva" přijde skutečná výzva pro boj. Tohle je dost silnej průměr cca normál v 3 kole expedice. Jsem dost zklamanej průměrem téhle rádoby výzvy.
Asi tak :) Aby proti mě nastoupila tzv. "středně silná" armáda,v prvním kole 5,v druhém 3 vojáci je docela k smíchu :) Jinak jsem rád,že s těmi antimilitaristy jsem se nesplet :D
S těmi procenty na útok si může pohrát i začátečník. Jen během tohoto eventu jsem si polepšil o 22% k útoku, to, myslím,není málo :)

Edit: Ono to asi nepatří sem,ale oceňuji,že při upgradu studánky se neresetuje počítadlo času:) Zajímavá novinka :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16122

Host
Asi tak :) Aby proti mě nastoupila tzv. "středně silná" armáda,v prvním kole 5,v druhém 3 vojáci je docela k smíchu :) Jinak jsem rád,že s těmi antimilitaristy jsem se nesplet :D
S těmi procenty na útok si může pohrát i začátečník. Jen během tohoto eventu jsem si polepšil o 22% k útoku, to, myslím,není málo :)

jen pro informaci pokud se jedná o "velmi silnou armádu" tak alespon v mém případě šlo o 6 vojáků a 2 tuláky v každém kole.
 

DeletedUser5384

Host
Dobrá informace. Měl jsem 3 typy síly obrany ve třech úkolech,středně silnou jsem zmínil jen proto,že jsem ji měl dnes,takže si ji ještě pamatuju :D
Jinak pokud jde o tuláky,jestliže hraješ ručně nepředstavují žádnou hrozbu.
 

Golascz

Nováček
Mám VB na boj, navýšil jsem útok v krčmě, vychlastal všechny lektvary co jsem měl v inventáři, ale prostě velmi velkou armádu nedám, pokud jsem včera vlezl do nové doby.....tedy dnes opravdu nesplnitelné bez alespoň dvou jednotek ze stejné doby. Zítra budou jiné úkoly, co se dá dělat.
 

RomanS24

Člen
tak a v další aktualizaci udělat to když někdo po dobu 24h nevybere krčmu tak se mu vybere automaticky se ztrátou stříbrnáků. a vymluvy typu že hrajou na mobilu nechci na mobil chodí notifikace že v krčmě je plná. a taky bych dal pryč animaci z krčm když ja si někam sedám ono to vidět deně třeba 100x dost naštve
 

dudasek

Znalec
udělat to když někdo po dobu 24h nevybere krčmu tak se mu vybere automaticky se ztrátou stříbrnáků... a taky bych dal pryč animaci z krčm když ja si někam sedám ono to vidět deně třeba 100x dost naštve
oba dva nápady zajímavé-já bych je podpořil-napiš to do sekce "Nápady" a uvidíš-ale nepočítej s tím v příští aktualizaci-všechno je tu na dlouhé lokte
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Dle meho, by to melo odpovidat bonusum z CE... Pokud jsou 4 obtiznosti boje v dennich vyzvach (coz nevim :D), tak by se to na to dalo velmi dobre napasovat :) Na druhou stranu je pravda, ze by to melo odpovidat i potencionalnimu zisku a pokud to nekomu hodi "velmi silnou army" k ukolu, kde je mozne ziskat pouze mince nebo zasoby, tak je to dle meho trochu mimo. V te expe za ten bonus mas ve ctverce aspon trosku odpovidajici odmeny - za dve vlny s vysokym bonusem snad ani jeden stret nenabizi takto trapnou odmenu. Jako ja nedavno omylem kliknul novou dobu a vcera jsem ve vyzvach "velmi silnou army" dal, takze v kolonialu za me bonus relativne odpovidajici (chcipl mi jeden tulak), ale melo by to proste davat odmeny primerene k narocnosti vyzvy.

Jinak mam jeste otazku, on se v teto aktualizaci zase menil defaultni zoom? Nikde jsem o tom nevidel zminku, tak jestli se jedna jen o chybu u me? Jeste minulej tyden mi to fungovalo, ze jsem to mel po prihlaseni na max oddaleny, ale ted uz ne...

tak a v další aktualizaci udělat to když někdo po dobu 24h nevybere krčmu tak se mu vybere automaticky se ztrátou stříbrnáků. a vymluvy typu že hrajou na mobilu nechci na mobil chodí notifikace že v krčmě je plná. a taky bych dal pryč animaci z krčm když ja si někam sedám ono to vidět deně třeba 100x dost naštve

Ty animace klidne, ale k automatickemu vyberu nevidim duvod. Ma te to donutit, se prihlasovat do hry co nejcastej - z tohodle duvodu to dle meho u INNO tak jako tak neprojde. A pokud ti vadi, ze mas malo aktivni hrace co to nevybiraji a ty tak muzes udelat jen pulku potencialnich navstev denne, znamena to ze bys mel udelat cistku :))
 

Svatej

Legenda
Velmi velká armáda (oceán) 2 x 8 jednotek s bonusem 145%/145% celkem rozumě seskládané, až na 2 tuláky v každém kole.
Bonusama odpovídá 1 a 2 střetu ve 4té obtížnosti CE. Skladbou armád spíš konci 3tího kola CE.
 

DeletedUser14703

Host
Souhlas, ze by bylo super, kdyby se dalo zvolit v animacich ze nechci videt jak sedam do krcmy. Pokud hraju vecer a odklikavam vice svetu, tak tech nekolik stovek probliknuti obrazovky me vylozene boli do oci.( Pri kazde navsteve pohasne a zase se pak rozsviti obrazovka) Nemluve o tom, ze je to uplne zbytecne videt ze sedam do krcmy, jen to zdrzuje a obtezuje. Ve vysledku to velmi bere chut ty krcmy pak navstevovat.
 

DeletedUser12887

Host
Ok já napsal ur. 1 a nenašlo mi to nic
Ale jako funkci nezpochybnuji že je dobra, ale mohla by být ještě lepší, protože těch věcí v inventáři je moc a když tam dám teda podpora 20% něčeho např. Teda obránce či útočníka a mám bednu s podporou 10% a nevím kolik dalších procent je toho prostě dost na hledání..
 

Svatej

Legenda
Nevim, mě stačilo napsat "úr." a našlo mi to všecko...
oeV6.png
 

DeletedUser12887

Host
Tak třeba už je to vylepšené předtím to nenašlo nic..
Jinak jasně teď taky jsem zkusil napsat 20% a našlo to 20 % podpora útočníka..
Nicméně úplně původně šlo spíš o to, že těch artefaktů v inventáři je tolik, že je těžké si je všechny pamatovat..
To už je úplně jedno pak jestli to mají být sluneční hodiny nebo třeba něco z novější doby, je tam toho 23 a víc stránek včetně palmy a kdovíceho ještě, já to nemazu, jelikož nevím kdy se to třeba ještě bude hodit atd..
Tohle by mohla být diskuse na několik hodin.
Co ja vim, kdy někoho napadne udělat vylepšení palmy na 5. Úroveň a tak..
Tak ať někdo udělá soupis toho s čím už se nemá počítat a dá se to pak zestihlit.
 
Nahoru