Diskuze k aktualizaci 1.129

DeletedUser12887

Host
Já taky ne :)
Ale dal bych písmeno P a třeba vpravo by se rovnou objevilo všechno co začíná na písmeno P, dám třeba M ukáže se Maharadza a všechno co s nim souvisí nebo nevím no, V jako východní palacova věž, z jako západní socha brány a západní palacova věž, ale pamatuj si to všechno takže spíš by šlo o to, že by v tom šlo rolovat..
Ona je otázka kdo si pamatuje nějakou východní sochu brány, spíš by to bylo M jako medvídek..

Případně to pak spíš clenit na D jako dekorace
S jako sety atd.. asi je těch možností spousta nicméně by to bylo lepší na orientaci než vypisovat všechno jednotlivě aspoň se domnívam.
Napíšu s jako set a podvyber by byl sakura set, Maharadza set atd..
Napíšu D jako dekorace a budou tam všechny dekorace, K jako kulturní budova ukážou se kulturní budovy samostatně bez setu, V jako vojenská budova budou tam vojenské budovy, případně obě možnosti..asi by to šlo různě pak definovat nebo S jako speciální budova. Přemýšlet jestli je to zrovna rail gun nebo něco jiného má toho si myslím v inventáři spousta z nás víc než dost..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Anti Bílý

Psavec
ono by stačilo dát sety do složek, spec.budovu různých dob dát do jedné složky, vojenské apod. a vyhledávání už by nemuselo vůbec být..
ty záložky nahoře (budovy, spotřební předměty) ani nepoužívám..
 

dudasek

Znalec
...co zkusit "MAH" a potom si rozkliknout "i" a narolovat si celej set?zkoušel jsem to na "jezírko"-palác-nemám ho v invu :)
 

DeletedUser12887

Host
To sice možná stačí, ale když tam je 10 setu nebo v budoucnu bude a je tam mraky dalších věcí nejen setů, neřeší to problém, že si všechny názvy buď musím pamatovat nebo je stejně vyhledat bez toho nového vyhledávače a to bylo jádro celé diskuse.

Není to pouze o setech, ale o celém inventáři.
 

dudasek

Znalec
,,,tak když něco chceš hledat podle názvu měl bys vědět,jak se to jmenuje.
dřív se lovilo podle obrázků a také to šlo.osobně blbosti utrácím v eventech a budovy krom premiovek postavím a smažu za pár mincí a kladiv...premiovky pokud nejsou dost dobré tak stavím jen když v úkolech spěchám a pak holt bez užitku smažu-já to neplatil a dia zpět z inna nevytlučeme,,,
 

DeletedUser12887

Host
Jasně když tam mám 27 stránek věci, tak to hledej, podle mě spíš je to polovicne udělane a s tím, že by tam někdo něco hledal i z dřívějška se nepočítalo..
Pamatuješ si třeba jak se jmenovala ta maska z benatskeho eventu nebo proč teda se vyhrála?
Já třeba ji hledat nebudu, ale někdo z několika tisíc hráčů jo a celkem by mě zajímalo, kdo si vzpomene, že ji tam vůbec má, ale to je pouze příklad.
Prostě to beru jako památku na event, který ale zapadl někam do říše zapomnění..
 

Svatej

Legenda
¨No benátky... 2017 to bylo myslím nějak jako socha masky, nebo vytesaná maska. "mas" by mělo ve vyhledávači stačit.
2018 to bylo na 100% Maska Zanni, takže taky, "mas" do vyhledávače a máš to najitý.
 

DeletedUser12887

Host
Ale musím nejdřív vědět že se to tak jmenuje, jinak je mi to vcelku na dvě věci.
To jako mi nikdo nemusí vysvětlovat, že když tam napíšu pam jako památník nenajde to nejspíš mořskou věž.
Pravda dal jsem r a našlo to asi všechno co má písmeno r, takže to, co písmeno r nemá v názvu tam skutečně není.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru