Diskuze k aktualizaci 1.130

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

aktualizace 1.130 přijde do vašich měst ve středu 11. června. Všechny novinky, opravy chyb a změny najdete v oznámení. Pište nám vaše názory, těšíme se.
 

Svatej

Legenda
K "vylepšení" - funkci, či spíše její myšlenku jako takovou chválím. Nicméně vzhledem k tomu že stále přetrvává problém proklikávání skrze vrstvy, tak se bude velmi často stávat že s kliknutím na tlačítko "konec použití sady pomoci" se namotivuje i budova pod ním. A tím pádem přibude řada stížností a supposrt bude zase mít co řešit, protože hráči budou zcela logicky chtít vrátit sadu, kterou použily i když nechtěli. Nejdřív se měl vyřešit problém proklikávání vrstev...

Ke změně (nerfu) tankového vznášedla... Takhle, je to nerfnutí, tak co bych na tom měl chválit že? ;) nelíbí se mi to. :mad:;)
 

traktorista

Odborník
Mno, buďme rádi že si toho všimli až teď. Ten argument použitelnosti v pozdějších dobách moc nechápu, protože hráč se tím dobrovolně připravil o bonus z oranžerie.
 

Dědeq

Znalec
No já zase doufám, že to správné vypočítání bonusu arcu bude opravdu spolehlivé. Sečíst si z hlavy základ plus zobrazenou odměnu, odhadnout, jestli je to správně, a pak stejně pro jistotu přepnout na kalkulačku, to je praxe sice vtipná, ale po čase celkem nezáživná.
 

DeletedUser5384

Host
Skoro me v tech asi dvaceti vetach o nerfnuti vznasedla presvedcili ze je to dobře :)
Šťastlivče :D
No,bez ohledu k všemu,co tam naslintali musím přidat svou trošku. Že vznášedlo bylo opravdu ultimátní vůbec nepochybuju. Možnost omezit jeho vlastnosti mají ve svých rukách tvůrci hry,o tom není pochyb. Udělat to ale ze dne na den ve hře,kde by se mělo plánovat dopředu je zrůdný.Dovedu si představit model,kde by v oznámení byla změna funkce, která by proběhla třeba o 1-2 aktualizace dál. Proto za mne palec dolů.
Asi po tomto každý chápe,kterou jednotkou prioritně útočím :)
 

01Beowulf

Nováček
Hmm.......jsem zvědav,kdy "upraví" další jednotky :) např.elektrické úhoře - s bonusy skoro neporazitelná obrana města.....ale jinak si myslím,že hráči co mají útočný bonus přes 230 % to snad ani nepoznají :)
 
Nahoru